Jump to content



Δημοτικές εκλογές 2010


Dant3

Recommended Posts

  • Replies 171
  • Created
  • Last Reply

Ξέρω ξέρω είμαι offtopic.. η αποχή είναι ότι χειρότερο μπορεί να κάνετε. Βγείτε έξω και ψηφίστε οικολόγους ή την Βούλα την ψιλικατζού.. ή κάτι που να μην είναι πρασινομπλε τουλάχιστον..

Link to comment
Share on other sites

Και με το να απέχεις τι θα κερδίσεις; Θα βγουν έτσι κι αλλιώς είτε με την ψήφο σου είτε χωρίς, και πάλι θα βλαστημάς για 4 χρόνια.

Και τί προτείνεις...Και γω αναρωτιέμαι να πάω ή να μην πάω αύριο...;;;

Link to comment
Share on other sites

Όχι, δε πιστεύω ότι οι κόκκινοι μπορούν να κάνουν κάτι ουσιώδες με τα μυαλά που κουβαλάνε κι αυτοί, αλλά θεωρώ ότι είναι πιο τίμιοι από τους υπόλοιπους. Και προς θεού μακρυά από Καρατζαφύρερ...

Link to comment
Share on other sites

αυτό που με ενοχλεί περισσότερο είναι οτι ψηφίζουμε κομματικά στις δημοτικές/νομαρχιακές λες και είναι βουλευτικές ..... υπάρχουν περιπτώσεις (λιγες) που ακόμα και αν "ανήκει" σε μεγάλο κόμμα κάνει δουλειά. βλέπε Κουράκη Ηρακλειο, έφτιαξε την πόλη

Link to comment
Share on other sites

Από τη στιγμή που ο πρωθυπουργός της χώρας τις κάνει να είναι κομματικές βάζοντας σου το μαχαίρι στο λαιμό και λέγοντας σου ότι ή με ψηφίζεις ή πάω σε εκλογές, η γνώμη μου είναι ότι το καλύτερο που μπορείς να κάνεις είναι να τους φτύσεις και τους δύο στη μούρη.

Link to comment
Share on other sites

Ειπα και εγω εκανα θεμα και δεν το θυμομουν?

ενα ωραιο ακυρακι αυριο με ενα ποιηματακι αφιερωμενο απο μενα :hehe:

Δεν το λες και το ποιημα εδω...

Αν ειναι καλο και μαζευτουμε πολλοι μπορει να κανουμε και κομμα...

Υ.Γ. Ακυρο τρελο θα παιξει.

Link to comment
Share on other sites

Ότι λέει ο DJD.

Αποχή=συνέχιση της ασέλγιας εισ βάρος μας. Κανείς τελικά δεν θα ζημιωθεί από την αποχή. Θα συνεχίζουν να μετράνε τις διαφορές τους με βάση το ποσοστό που ψήφισε.

Καλύτερα λοιπόν, ΟΤΙ ποιο μικρό κόμμα βρείτε, παρά λευκά ή καφέ στην πλατεία. Για καφέ πάμε και μετά την κάλπη.

Τα άκυρα προσμετρούντε στον πρώτους σε ψήφους συνδυασμό ή όχι;

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.