Jump to content



My new ATI ....


aristos87

Recommended Posts

Σήμερα αγόρασα απο τον φίλο ;) mortisboy την παρακάτω κάρτα http://www.thelab.gr/showthread.php?s=&threadid=2749 :) :) Όλα δουλεύουν ρολοι και σε 3Dmark 01 μου έβγαλε 11800 με τα πάντα defult.... Είναι και πανέμορφη με τους 2 μπλέ ανεμιστήρες που διαθέτει!!!!!!!! :woot::D Αλλά έχω αν μικρό προβληματάκι :p ο 4.2 catalyst την βλέπει σαν 9700pro :laughing: :laughing: Το θέμα ειναι οτι έκανα reinstall αλλά τίποτα... Λέτε να θέλω φορμάτ??? :upside:

Link to comment
Share on other sites

Ο κωνσταντινος σου ειπε οτι η καρτα ειχε πεσει μεσα σε ενα κουβα με νερο και τη στεγνωναμε 3 μερες?

:devil: πλακα κανω ρε.... μεγεια...

:whistling απ'οτι εχω ακουσει το συγκεκριμενο κομματι δεν εχει παιξει και πολυ καιρο πανω σε pc. ειναι σχεδον αχρησιμοποιητη....

Link to comment
Share on other sites

Οοοο....Αριστειδη sorry :o ξεχασα να στο πω επειδη αυτες οι 9500προ ηταν κλειδωμενες απο το βιος και δεν μπορουσες να τις πειραξεις....απλως βρηκα το καταλληλο βιος και την φλασαρα ωστε να μπορεις να ανεβασεις GPU/MEM ...αλλα αυτος που ειχε φτιαξει το βιος προφανως το ειχε κατι rename σε 9700pro......μην ανυσηχεις αστο ετσι δεν υπαρχει προβλημα;)

Αντε καλα Games......:)

Link to comment
Share on other sites

:

Αρχική απάντηση από billpeppas

Happy & fps hungry gaming Αριστείδη!

P.S. Γιατί δεν μπαίνεις Messenger συχνά πλέον?

Τι λές ρε πέππα? Καθημερινά μπένω...:confused: ....Ρε συ mortisboy αμα έχεις φλασάρει το bios εγγηιση δεν πιανει φαντάζομαι.... :( τελος πάντων.....

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από aristos87

:

Τι λές ρε πέππα? Καθημερινά μπένω...:confused: ....Ρε συ mortisboy αμα έχεις φλασάρει το bios εγγηιση δεν πιανει φαντάζομαι.... :( τελος πάντων.....

Φλασάρεται μια χαρά στο original, αν σε ενοχλεί αυτό που έχει... αλλά δεν θα μπορείς να την κλοκάρεις μετά.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Zarras

Ο κωνσταντινος σου ειπε οτι η καρτα ειχε πεσει μεσα σε ενα κουβα με νερο και τη στεγνωναμε 3 μερες?

:devil: πλακα κανω ρε.... μεγεια...

:whistling απ'οτι εχω ακουσει το συγκεκριμενο κομματι δεν εχει παιξει και πολυ καιρο πανω σε pc. ειναι σχεδον αχρησιμοποιητη....

Εδώ bios update έκανε και δεν την δούλεψε??? :p Τέλος πάντων μια χαρά είναι η καρτούλα... :D

Αρχική απάντηση από akiss

Καλα παιχνιδια...:p

Ευχαριστώ

Αρχική απάντηση από Vadergr

Aν στην βλεπει 9700 αστην ετσι...

Αυτό θα κάνω...

Link to comment
Share on other sites

Αρειστιδη οπως σου ειπα ειχα παρει δυο ιδιες την μια πιο πριν και την δικια σου πριν κανα 4μηνο...επειδη ομως λογο διαφορων αλλαγων στα pcια μου .. εκατσε και δεν την εχω δουλεψει σχεδον καθολου ιδιως σε 3D(Ξερει τι λεει ο Zarras)....τωρα γιατι την φλασαρα ειναι σαν να με ρωτας γιατι ετρεχες με το Αudi A3 S3 220hp στην Αττικη Οδο :D!!!!!οσο για το bios μην ανυσηχεις δεν θα υπαρξει κανενα προβλημα ...ακου που σου λεω κατι ξερω και γω ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.