Jump to content



Πως να παραγγείλετε παιχνίδια από το Windows Marketplace


astrolabos

Recommended Posts

Αν φτιάξεις XBOX Live account με locale Αγγλία ή Γαλλία το δέχεται.

Ναι αλλα ζηταει και postal code !!!

Πως αποστελεται ηλεκτρονικα ?

Και απο οτι βλεπω ζηταει και πιστωτικη με στοιχεια αγγλιας !!!

Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλα ζηταει και postal code !!!

Πως αποστελεται ηλεκτρονικα ?

Και απο οτι βλεπω ζηταει και πιστωτικη με στοιχεια αγγλιας !!!

1. http://el.fakenamegenerator.com/ πάρε από εδώ μία διεύθυνση UK.

2. Ναι

3. Πάρε τα στοιχεία από το 1 και όταν φτάσεις στο στάδιο πληρωμής άλλαξε την κάρτα με την δικιά σου.

so0sja.jpg

Link to comment
Share on other sites

σωστος...βασικα ειχα φτασει ηδη εκει που επρεπε να δηλωσεις τα στοιχεια και δεν ηξερα αν γινεται διασταυρωση με τα στοιχεια του κατοχου της καρτας...παρτε αφοβα δεν γινεται τετοια διασταυρωση

Link to comment
Share on other sites

όταν φτανω στο σταδιο payment μου ζηταει address,postal code και βάζω τα ψευτικα...

αλλά στη διπλανη στήλη ζητάει στοιχεία κάρτας... εχω προπληρωμένη eurobank... βάζω τα στοιχεία και μου λέει ότι your card could not be aythorized... κάνω κάτι λαθος?

Link to comment
Share on other sites

Προσπάθησα να αλλάξω τα στοιχεία μου σε ήδη υπάρχοντα λογαριασμό αλλά δε το βρήκα. Πως τα έχουν αλλάξει έτσι;
όταν φτανω στο σταδιο payment μου ζηταει address,postal code και βάζω τα ψευτικα...

αλλά στη διπλανη στήλη ζητάει στοιχεία κάρτας... εχω προπληρωμένη eurobank... βάζω τα στοιχεία και μου λέει ότι your card could not be aythorized... κάνω κάτι λαθος?

Στην αρχική εγγραφή βάζουμε ψεύτικα στοιχεία κάρτας από το fakenamegenerator, μετά όταν φτάσουμε στο τελικό στάδιο πληρωμής πατάμε στο κουμπί "Add new credit card" και βάζουμε τα στοιχεία της πραγματικής. Το site αποθηκεύει μόνο μία κάρτα οπότε παραγράφεται η ψεύτικη που δώσαμε και μένει η πραγματική. Με μία προπληρωμένη της Attica Bank δεν είχα πρόβλημα.

Link to comment
Share on other sites

Στην αρχική εγγραφή βάζουμε ψεύτικα στοιχεία κάρτας από το fakenamegenerator, μετά όταν φτάσουμε στο τελικό στάδιο πληρωμής πατάμε στο κουμπί "Add new credit card" και βάζουμε τα στοιχεία της πραγματικής. Το site αποθηκεύει μόνο μία κάρτα οπότε παραγράφεται η ψεύτικη που δώσαμε και μένει η πραγματική. Με μία προπληρωμένη της Attica Bank δεν είχα πρόβλημα.

είμαι στο στάδιο πριν πατήσω Place your order και εκει μου ζητάει στοιχεία κάρτας... πιο πριν δε μου έχει ζητήσει τιποτα...

βάζω τα αληθινά μου στοιχεία κάρτας αλλά λεει αυτό που ανέφερα και παραπάνω...

από που κάνατε εσείς εγγραφή? εγώ εκανα εγγραφή στο live xbox UK Και μετά πήφα στο site της microsoft για να παραγγείλω το παιχνίδι κανοντας Log in με το account απο το live xbox...

δεν κατάφερα τιποτα πάντως...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.