Jump to content



Recommended Posts

Υπάρχει εφαρμογή για να βλέπουμε τους φακέλους ενός smartphone που είναι συνδεδεμένο στο δίκτυο μέσω Wi-Fi?

Με τον es μπορεις να δεις αρχεια σε κοινοχρηστους φακελους δικτυου..

Επειδη ομως μου κινησες την περιεργεια, πως εκανες share φακελο απο το smartphone? :p

Εκτος αν μιλας γενικα, οποτε δεν ξερω, αλλα ενδιαφερει κι εμενα. ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Το δοκίμασα, δυστυχώς επαναλαμβάνονται πολύ γρήγορα λέξεις. Επίσης δε μπορείς να ξέρεις πόσους γύρους έχει το κάθε mode όπως και το σε ποιο γύρο βρίσκεσαι. Αυτά είναι τα κυριότερα σημεία που θέλουν άμεση διόρθωση για μένα. Φαίνεται βέβαια ότι είναι ακόμα σε αρχικό στάδιο, επομένως αναμένουμε τα updates :T:

Πάντως μπράβο για την προσπάθεια, άντε γιατί το Πες Βρες το έχει βαρεθεί η παρέα.

Link to comment
Share on other sites

Το δοκίμασα, δυστυχώς επαναλαμβάνονται πολύ γρήγορα λέξεις. Επίσης δε μπορείς να ξέρεις πόσους γύρους έχει το κάθε mode όπως και το σε ποιο γύρο βρίσκεσαι. Αυτά είναι τα κυριότερα σημεία που θέλουν άμεση διόρθωση για μένα. Φαίνεται βέβαια ότι είναι ακόμα σε αρχικό στάδιο, επομένως αναμένουμε τα updates :T:

Πάντως μπράβο για την προσπάθεια, άντε γιατί το Πες Βρες το έχει βαρεθεί η παρέα.

Είναι λίγες λέξεις, γι αυτό τον λόγο επαναλαμβάνονται δυστυχώς. Σιγά σιγά θα προσθεσουμε αρκέτες. Πόσους γύρους έχει κάθε mode λέει στην βοήθεια, στην καρτέλα που επιλέγεις το Mode. Σε ποιο γύρο βρίσκεσαι, θα το προσθέσω στο νέο update!

Thanks για τις παρατηρήσεις!!

Έγινε επεξεργασία από Johnnymous
Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει καποια πληροφορηση σχετικα με το πότε και αν η ελλαδα

θα ενταχ8ει στις χωρες που μπορουν να δινουν apps επι πληρωμη?

πραγματικα αρνουμαι να ανεβασω αυτα που εχω φτιαξει δωρεαν και να πληρωσω και απο πανω (20ε)

DailyRoads Voyager

Πολύ καλή εφαρμογή(και δωρεάν !) για όσους δεν θέλουν να ξοδέψουν χρήματα σε dash κάμερες.

δειτε και αυτην aLapHD

το οποιο συνδεεται και με OBDII στην αγαπητη καρουτα σας!

Έγινε επεξεργασία από Zarras
Link to comment
Share on other sites

πληρωνεις 25$ εφ απαξ, ωστε να αποκτησεις την "αδεια" του developer.

λογικα "οχι" σε αυτο που λες γιατι, την πληρωμη την κανεις μεσω πιστωτικης

οπου φαινεται απο που εισαι, και επισης φανταζομαι οτι οταν πας να κανεις

το bind καποιου λογαριασμου/paypal/πιστωτικης ωστε να εισπρατεις, φαινεται οτι

εισαι απο το ελλαδισταν.

κατι διαβασα οτι μεσω vodafone μπορεις να πουλησεις, αλλα δε ξερω λεπτομερειες

(παλιοτερα επαιζε σιτε που αναλαμβανε να στο βγαλει στο μαρκετ, πλεον "page not found")

το θεμα εινα πότε θα μας ενταξουν και εμας στις χωρες αυτες

Έγινε επεξεργασία από Zarras
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σ ολους!Θελω μια εφαρμογη η οποια να λειτουργει η μεσω GPS η μεσω INERNET,και να με εξυπηρετη στο να μου δειχνει τι πλοια υπαρχουν ητε εμπορικα ητε επιβατικα στην θαλασσα..Π.χ.Ειμαι σ ενα λιμανι και βλεπω αχνα στο βαθος ενα πλοιο να μου αναγνωρισει ποιο ειναι σε τι αποσταση βρισκεται απο το λιμανι κ.τ.λ.Υπαρχει καποια τετοια εφαρμογη η εστω κατι παρομοιο?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.