Jump to content



RaceRoom Racing Experience


racer

Recommended Posts

Εντυπώσεις από το DTM 15?Δεν το έχω πάρει ακόμα.

Δεν εχω προλαβει, να δω πολλα-πολλα, αλλα ενα αυτοκινητο πηρα μονο, τη mercedes.

Σιγα-σιγα. Xαζευω τις πιστες πρωτα...

 

Ερωτηση.

Στους αγωνες με ΑΙ βαζεις διαφορες "τιμες" ή Adaptive AI?

Τι ακριβως ειναι το Adaptive AI?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Δεν εχω προλαβει, να δω πολλα-πολλα, αλλα ενα αυτοκινητο πηρα μονο, τη mercedes.

Σιγα-σιγα. Xαζευω τις πιστες πρωτα...

Ερωτηση.

Στους αγωνες με ΑΙ βαζεις διαφορες "τιμες" ή Adaptive AI?

Τι ακριβως ειναι το Adaptive AI?

Το adaptive ΑΙ προσαρμόζει τη δυσκολία ανάλογα με τις ικανότητές σου. Για να δουλέψει σωστά όμως, θα πρέπει να έχεις τρέξει την πίστα. Αν την τρέξεις πρώτη φορά με adaptive, μπορεί να δεις μεγάλες αποκλείσεις, πχ να είναι πολύ πιο αργοί ή πολύ πιο γρήγοροι. Γι'αυτό την πρώτη φορά που θα τρέξεις αγώνα σε μια πίστα, ξεκίνα με 90% AI και προσαρνόζεις ανάλογα. Την επόμενη φορά μπορείς να βάλεις adaptive και θα δουλέψει σωστά.

Επίσης να σου πω οτι οι πίστες που δεν πολυ-χρησιμοποιούνται online,αρα δεν αξίζει να αγοράσεις, είναι η Sanghai και το Paul Ricard. Το Macau αξίζει, είναι το Monaco της ανατολής με τις μπαριέρες σε απόσταση αναπνοής :)

Έγινε επεξεργασία από gchristod
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

RaceRoom Racing Experience GT3 Class updated

 

Sector3 Studios has expanded its RaceRoom Racing Experience GT3 class with four cars.

 

The RUF RT12R, Nissan GT-R GT3, Ford GT GT3 and Chevrolet Corvette Z06.R GT3 are now part of the GTR3 grid. The class now features 10 unique Sportscars all dressed up with a selection of famous liveries.

 

post-42672-0-05889600-1447529822_thumb.j

 

post-42672-0-24518900-1447529828_thumb.j

 

post-42672-0-65372300-1447529842_thumb.j

 

post-42672-0-01528900-1447529858_thumb.j

 

post-42672-0-16365300-1447529877_thumb.j

 

post-42672-0-28570200-1447529887_thumb.j

 

post-42672-0-94227700-1447529895_thumb.j

 

post-42672-0-43956900-1447529909_thumb.j

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Για αύριο θα προσπαθήσουμε να κλέψουμε λίγη από τη δόξα του combo που τρέχει στο απόλυτο hardcore sim και θα μείνουμε στην Πορτογαλία, όχι όμως στο Estoril αλλά μερικά χιλιόμετρα παρα-δίπλα. Για αύριο λοιπόν το μενού έχει:

Autodromo Int'l do Algarve (Portimao) GP Layout με Aquila CR1.

Practice 22:30 20 mins

Qualy 22:50 15 mins

Race 23:05 20 ή 30 mins (ό,τι πείτε). Θα έχουμε τελειώσει πριν τις 12.

Server name: Thelab.gr

Pass: thelab

Το combo είναι όλο free content (γι'αυτό θα βάλουμε οπωσδήποτε password, μην μαζευτεί η σάρα και η μάρα), ελάτε όσοι θέλετε να δοκιμάσετε το παιχνίδι πάντα στη γνωστή φιλική ατμόσφαιρα :) . @racer, @kyr.., για εσάς πιο πολύ το βάζουμε, αρπάξτε την ευκαιρία ;)

Η λίστα ανανεωμένη, ο @wolves μας έβαλε τα γυαλιά σε όλους [emoji14]

R3E Thelab.gr user content list.pdf

Έγινε επεξεργασία από gchristod
  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Όσοι σκοπεύετε να τρέξετε και ΔΕΝ έχετε πρόβλημα με τις 22:30 σαν ώρα έναρξης, αν μπορείτε κάντε like στο σχόλιο του Lazy dog για να αλλάξω τις ώρες.

Link to comment
Share on other sites

Α ρε mad_dog τι μού ΄κανες sorry ρε Γιάννη αλλά μου πέφτουν πολλές τρεις εξομοιώσεις δεν ξέρω αν θα λάβω μέρος και στο rf2 αν είναι νωρίς αποκλείεται να μπορέσω οπότε με βλέπω να μένω πάλι με το assetto. :(

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Α ρε mad_dog τι μού ΄κανες sorry ρε Γιάννη αλλά μου πέφτουν πολλές τρεις εξομοιώσεις δεν ξέρω αν θα λάβω μέρος και στο rf2 αν είναι νωρίς αποκλείεται να μπορέσω οπότε με βλέπω να μένω πάλι με το assetto. :(

Μη σκας Πάνο, δεν τρέχει τίποτα. Αν μετά τη δουλειά έχεις όρεξη και προλαβαίνεις, μπαίνεις, κι εμείς απροπόνητοι είμαστε. Αλλιώς τα λέμε στα διπλανά στέκια, δεν χανόμαστε :)
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Όσοι σκοπεύετε να τρέξετε και ΔΕΝ έχετε πρόβλημα με τις 22:30 σαν ώρα έναρξης, αν μπορείτε κάντε like στο σχόλιο του Lazy dog για να αλλάξω τις ώρες.

 

Να αλλάξεις sim καλύτερα...

 

:lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Να αλλάξεις sim καλύτερα...

[emoji38] [emoji38] [emoji38] [emoji38]

Δεν μπορώ να αλλάξω γιατί τα παίζω όλα χωρίς να τρώω κολήμματα ποιό είναι το καλύτερο sim κλπ κλπ. :)
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.