Jump to content



Ειδήσεις απο την Ελλάδα και όλο τον κόσμο (NewsLab)


Lakisss

Recommended Posts

Ο Καμίνης αφού έφερε τον ναζί Σόρος, απαγορεύει την …Χρυσή Αυγή!

Ενδεικτικό του σόου που συνόδεψε την φασιστική λαίλαπα Παπανδρέου και τα ναζιστικά απομεινάρια του. Τους Καμινομπουτάρηδες. Που παριστάνουν τους αντιφασίστες ενω έχουν ανοίξει την πόρτα στον γνήσιο και αμετανόητο ναζί απατεώνα Σόρος. Σε λίγο

άλλωστε τελειώνει το σόου με τους “νεοναζί” και αρχίζει ο πραγματικός εφιάλτης στο φόντο της νέας κατοχής.

Link to comment
Share on other sites

Στα επεισόδια υπήρχαν κανάλια. Κανείς δεν το έπιασε με video?

Edit: βρήκα αυτό, αλλά σε εμένα δεν παίζει το video

http://www.newsbomb.gr/koinwnia/story/303929/vinteo-to-ntokoymento-tis-epithesis-germeni-se-kamini

Έγινε επεξεργασία από Wizard!
Link to comment
Share on other sites

^^ ξέχασα τους "δημοσιγράφους" που είναι καμιά δεκαριά

Άλλα νέα,

Λογοclopy-paste από τον Ν.Δένδια

Βέβαια έχουν υπάρξει πολύ χειρότεροι, (δες vλήμμα, Γ. Παπανδρεού (jr) που δεν ήξρε τι διάβαζε και τι του είχον γράψει, αλλά και ο τιτανοσαρδαμοτεράστιος πιοτικός και πρώτος Κινέζος πρωθυποργός της Ελλάδας.

Κάντε και μια σύγκρουση Ξενοφών Ζολώτας - Βικιπαίδεια για να γελσετε ακόμης περίστερο.

(κάτι κλόσησα καταλάθος βλέπιοντας utube με τους υπερανω, δεν μου εξηγήται αλλιώς.)

Link to comment
Share on other sites

"οση εφορια εχω πληρωσει δεν εχετε πληρωσει στη ζωη σας"

ΑΤΑΚΑ

Αλητες ρουφιανοι δημοσιογραφοι

Κόντρα Καμίνη - Κασιδιάρη: Την πόλη δεν την κυβερνάνε οι τραμπούκοι - Ούτε τις ψήφους των Πακιστανών δεν θα πάρεις - NEWS247

Link to comment
Share on other sites

ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΣ ΠΑΛΙ ΓΕΡΜΑΝΙΑ

Μετά την σύλληψη Γερμανού λαθρέμπορου, προ ημερών είχαμε νέα προσπάθεια εξαγωγής χρυσού στη Γερμανία από το αεροδρόμιο Ελευθέριος Βενιζέλος, καθώς εντοπίστηκαν και δεσμεύθηκαν στο τελωνείο του αεροδρομίου 15,7 κιλά χρυσού κρυμμένα μέσα σε κουτιά με πασχαλινές λαμπάδες.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.