Jump to content



Unreal 3


kallileo

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από enduracell

....Καλά κάρτα τι θα θέλει ρε παίδες? Αυτά είναι πολλά πολύγονα ή ξέρετε κάτι που δε ξέρω?

Αργει πολυ ακομα οποτε υπαρχει καιρος για να βγουν νεα μοντελα που θα το σηκωνουν

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από zyx

καλα σαν γραφικα εχω παθει πλακα. αλλα μου τι δινουν τα τερατα. δεν μπορουν να φτιαξουν τπτ αλλο. ολες οι εταιριες διαγονιζμο τερατον κανουν:TD:

έχεις δίκιο έχει πάει μακριά το πράγμα, ένα πλάσμα σα το καλομοιράκι δε μπορούσαν να βάλλουν, δηλαδή πρέπει να κόβονται τα ύπατα όταν παίζουμε (και δείχνουν και αληθινά τα σκασμένα), εγώ γι αυτό έχω σταματήσει να παίζω games.
Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από enduracell

έχεις δίκιο έχει πάει μακριά το πράγμα, ένα πλάσμα σα το καλομοιράκι δε μπορούσαν να βάλλουν, δηλαδή πρέπει να κόβονται τα ύπατα όταν παίζουμε (και δείχνουν και αληθινά τα σκασμένα), εγώ γι αυτό έχω σταματήσει να παίζω games.

:T: :T: :T:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από zyx [Σήμερα, στις 08:49]

καλα σαν γραφικα εχω παθει πλακα. αλλα μου τι δινουν τα τερατα. δεν μπορουν να φτιαξουν τπτ αλλο. ολες οι εταιριες διαγονιζμο τερατον κανουν:TD:

πολυ σωστος. Οι αληθεια ειναι οτι υπαρχουν δοξα το θεο πολυ τροποι να προκαλεσεις αυτο το φοβο και το δεος που θελουν στον αλλο. Ο αμεσος φοβος παρουσιαζοντας κατι το ασχημο ειναι απ οτι φαινεται ο ευκολος ... δεν πειραζει ομως καλυτερα που φτιαχνουν ολα αυτα τα παιχνιδια ολες οι εταιριες μαζι ωστε να κορεσθει η αγορα πιο γρηγορα :hi:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από enduracell

Αυτά είναι πολλά πολύγονα ή ξέρετε κάτι που δε ξέρω?

χαρακτηρας στο Unreal 1: 600 πολυγωνα

χαρακτηρας στο Unreal 2: 2.000 πολυγωνα

χαρακτηρας στο Unreal 3: 6.000 πολυγωνα

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από enduracell

.........., ένα πλάσμα σα το καλομοιράκι δε μπορούσαν να βάλλουν, δηλαδή πρέπει να κόβονται τα ύπατα όταν παίζουμε ...

Η καλομοιρα ειναι αυτη στην φοτο του zyx(?), αν ειναι αυτη τοτε προτιμω τα τερατα all the way.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.