Jump to content



Tshirts TheLab.gr - Επιτέλους εδώ!


DJD

Recommended Posts

Όσον αφορά την ποιότητα, να αναφέρω ότι από το συγκεκριμένο κατάστημα έχω εμπειρία, λόγω συνεργασίας με το GreekRenaultClub. Είχα ένα μπλουζάκι κι ένα αντιανεμικό μπουφάν συγκεκριμένα.

Το μπλουζάκι το πήρα το 2005 αν θυμάμαι καλά και το φόραγα τουλάχιστον μία φορά την εβδομάδα γιατί ήταν πολύ άνετο. Έχασε λίγο από το χρώμα του μετά από τα 7.000 πλυσίματα και 5 χρόνια φορέματα, αλλά το σιδερότυπο παρέμεινε στη θέση του.

Γενικά έχω μείνει κάτι παραπάνω από ικανοποιημένος :)

Αναμείνατε όμως τις πρώτες παραλαβές για να πάρετε πιο φρέσκες απόψεις. ;)

μμμμμ πρεπει να χαλάσω την ποιότητα αν ειναι να περιμένω 5 χρόνια για νεα παραγγελία !!! ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΣΟΥ ΛΟΓΙΑ

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 145
  • Created
  • Last Reply

Ευτυχως δεν παρηγκειλα ακομα!!!Αυτο θα παρω!!

Να σαι καλα Αρμαγεδων!

Αλλα επειδη θελω και κοντομανικο,δε νομιζω το καλοκαιρι να το χετε κλεισει ή τιποτα τετοιο!!! :p

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα παρέλαβα το μπλουζάκι μου :D

Καλή ποιότητα εκ πρώτης όψεως (αν και ο χρόνος θα δείξει καλύτερα) και η φόρμα είναι κάπως χαλαρή...οπότε αν είστε medium σε στενή φόρμα ίσως να πρέπει να προτιμήσετε το small.

Άντε να τα εκατοντάκις χιλιάσουμε τα μπλουζάκια :magic:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.