Jump to content



Tshirts TheLab.gr - Επιτέλους εδώ!


DJD

Recommended Posts

  • Replies 145
  • Created
  • Last Reply

Ευχαριστώ για τις παραγγελίες που έχετε κάνει μέχρι τώρα ! Οτιδήποτε θελήσετε από διευκρίνηση για τα προϊόντα μας είμαστε πάντα διαθέσιμοι να σας απαντήσουμε. Αν παρουσιαστεί κάποιο πρόβλημα με δική μας υπαιτιότητα είμαστε διαθέσιμοι να το αλλάξουμε άμεσα ! Το e-mail επικοινωνίας είναι το stabadiko@gmail.com

Mε εκτίμηση

Stabadiko.com

Link to comment
Share on other sites

@Stabadiko, επειδη φοραω και L και ΧL αναλογα την μαρκα, ειναι ευκολο να αναφερετε τις διαστασεις ? Θελω να παραγγειλω 3-4 κ 8α ειναι κριμα να τα παρω σε λαθος νουμερα :)

Link to comment
Share on other sites

@Stabadiko, επειδη φοραω και L και ΧL αναλογα την μαρκα, ειναι ευκολο να αναφερετε τις διαστασεις ? Θελω να παραγγειλω 3-4 κ 8α ειναι κριμα να τα παρω σε λαθος νουμερα :)

100079.jpg

Για το κλασσικο t-shirt μόνο

Link to comment
Share on other sites

Φορώντας ένα από τα διαθέσιμα t-shirts μας δεν θα δείχνετε μόνο super cool αλλά ταυτόχρονα βοηθάτε και την αγαπημένη σας ιστοσελίδα!

Δηλαδή εγώ που έχω εδώ και 30 χρόνια στυλάκι geek-nerd, μαλλί clark kent, γυαλιά πατομπούκαλα αλά Πάτι, σιδεράκια πάλι αλά Πάτι, άμα βάλω το μπλουζάκι θα γίνω ξαφνικά ΜΑΜΑΤΟΣ????

:clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap:

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή εγώ που έχω εδώ και 30 χρόνια στυλάκι geek-nerd, μαλλί clark kent, γυαλιά πατομπούκαλα αλά Πάτι, σιδεράκια πάλι αλά Πάτι, άμα βάλω το μπλουζάκι θα γίνω ξαφνικά ΜΑΜΑΤΟΣ????

:

Αν εισαι ετσι οπως λες,δεν χρειαζεσαι τιποτα αλλο..εισαι ιδη μαματος..:clap:

Είναι πιο στενή γραμμή, για τους σφίχτηδες του λάμπη.

Σφιχτης + theLab.gr = double WIN :fist:

Ελπιζω μονο να μην σκιζεται ευκολα ετσι οπως θα ορμουν τα γκομενακια..:p

Link to comment
Share on other sites

Αυτα τα νουμερα ειναι για τα δικα σας μπλουζακια ή γενικα στο περιπου;

B&C ειναι τα μπλουζακια σας;

Tα μπλουζάκια μας είναι b&c όπως βλέπεις και απο το logo, και τα μεγέθη είναι αυτά μου έχουμε απο το εργοστάσιο.

Link to comment
Share on other sites

Όσον αφορά την ποιότητα, να αναφέρω ότι από το συγκεκριμένο κατάστημα έχω εμπειρία, λόγω συνεργασίας με το GreekRenaultClub. Είχα ένα μπλουζάκι κι ένα αντιανεμικό μπουφάν συγκεκριμένα.

Το μπλουζάκι το πήρα το 2005 αν θυμάμαι καλά και το φόραγα τουλάχιστον μία φορά την εβδομάδα γιατί ήταν πολύ άνετο. Έχασε λίγο από το χρώμα του μετά από τα 7.000 πλυσίματα και 5 χρόνια φορέματα, αλλά το σιδερότυπο παρέμεινε στη θέση του.

Γενικά έχω μείνει κάτι παραπάνω από ικανοποιημένος :)

Αναμείνατε όμως τις πρώτες παραλαβές για να πάρετε πιο φρέσκες απόψεις. ;)

Link to comment
Share on other sites

ποσες μερες περιπου ειναι απο την παραγκελια στην παραλαβη?

Ανάλογα αν ειναι διαθέσιμο σε εμας η πρέπει να το κάνουμε παραγγελία απο 1:dance3: εως 5-6 :o ημέρες εργάσιμες

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.