Jump to content



Street Legal : Redline


aristos87

Recommended Posts

Ωρίστε μερικές φωτό του καλύτερου παιχνιδιού βελτίωσης κατά την γνώμη μου :worship: .... Στις παρακάτω φωτό θα δείτε αμάξια τα οποία δεν υπάρχουν στο παιχνίδι απο τη μάνα του αλλά ειναι με mod's :D

Αρχίζω με ένα μονταρισμένο SUBARU IMPREZA WRC 2000

post-122-1416070890,5718_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 52
  • Created
  • Last Reply

Υπ'οψη για να δουλεύει σωστά το παιχνίδι πρέπει να κατεβάσεις 6 patch!!

sl_redline_beta_patch1_v2_1_4.exe (34 mb)

sl_redline_beta_patch2_v2_1_5.exe (6.5 mb)

sl_redline_patch3_v2_1_6.exe (8.7 mb)

sl_redline_patch4_v2_1_8.exe (1.6 mb)

SLRv2.1.9r3 (7.4 mb)

SLRv2.1.9r4 (12 mb)

To απόλυτο site για μόντ είναι http://xi.dpx.nl/index.php

:D:upside:

Link to comment
Share on other sites

Αυτό ειναι το Street legal 2 να φανταστείς :p Πέρσι με τον Kaynd πετύχαμε το 1ο και φέτος λίγο πριν τα χριστούγεννα αυτο...

ΑΛΛΑ ΥΠΕΝΘΥΜΙΖΩ!!!! ΟΠΟΙΟΣ ΤΟ ΠΡΟΜΗΘΕΥΤΕΙ ΝΑ ΒΑΛΕΙ ΤΑ PATCH απο το σίτε που έδωσα, αλλιώς θα του σπάσει τα νεύρα στα bug!!!!!

Ολα αυτα με μάρκες δεν υπάρχουν στο παιχνίδι με μοντ μπαίνουν οι μάρκες... Υπάρχουν μοντέλα με ονόματα άσχετα....

Link to comment
Share on other sites

Πραγματικα δεν εχει ακουστει καθολου και δειχνει φοβερα καλο! Ποσα αμαξια εχει?? Και πειραζεις οτι θες κοματι κοματι??

ΥΓ: Εχει να πεσει ψαξιμο στον pirate της γειτονιας!:p

Link to comment
Share on other sites

Να και το σύστημα αναρτήσεων με ρόδες αμορτισέρ.. κτλ κτλ... που ενωείτε διαλύετε τελείος.... Εκτώς απο φθορές απο damage υπάρχει και φυσική φθορά σε όλα τα κομάτια ειδικά σε λάστιχα και κινητήρα....:cool:

post-122-1416070890,7007_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Εγώ είχα πάρει το πρώτο Street Legal!!Απλά το είχα βρει στο Παπασωτηρίου 10Ε και το είχα χτυπήσει χωρίς να ξέρω τι είναι!!Πραγματικά κόλλημα αλλα με πολλά bugs...Θέλει patches οπωσδήποτε!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.