Jump to content



Θελω την γνωμη σας


Overclocker

Recommended Posts

Λοιπον το αποφασισα...

Αυριο θα παω στον σταμπολιδη να παρω λαστιχα Tygon για να βγαλω τις γωνιες που εχει τωρα μπας και σταματησει να κανει θοτυβο η τρομπα (μου εχει σπασει τα νευραααααααααααααααααααSmile_36

Σκεφτομαι αφου θα το διαλυσω που θα το διαλυσω να αλλαξω τις mobo απο τα 2 pc μου (να βαλω την P4C800 στο καλο PC δειτε υπογραφη)....

Οι ερωτησεις τωρα:

1)Αξιζει αυτη η αλλαγη???? Θα κερδισω τιποτα σε overclocking η ταχυτητα??? (θελει πολυ δουλεια για να γινει η αλλαγη για αυτο το σκεφτομαι)

2)Αν βαλω την P4C800 τα winxp θα ανοιξουν κανονικα αφου θα εχουν drivers για την P4P800???Θα εχω προβλημα μετα αν βαλω τους drivers για την P4C800 η θα θελω format????

Για βοηθηστε να δω τι θα κανω ρε παιδιαααααααα

Link to comment
Share on other sites

H αλλαγη αξιζει γενικα , η c800 ειναι πιο γρηγορη σε τελικη .Το εαν θα μπουταρει ειναι περιεργη ιστορια δοκιμασε προχειρα να μπουταρεις απο τον "καλο" σκληρο οπως ειναι στο "παλιο" μηχανημα σου και δες τι συμβαινει.

Link to comment
Share on other sites

Αξίζει να δοκιμάσεις. Εγώ είχα βάλει δίσκο απο έναν AthlonXP σε έναν P3 (η μέρα με τη νύχτα τα δύο συστήματα δηλαδή) και τα XP bootαραν κανονικά - εκεί με κόλλησε ο Bill οφείλω να ομολογήσω!!Μάλιστα τα δούλεψα λίγο απο περιέργεια και δεν παρατήρησα καμμία δυσλειτουργία..H δική σου αλλαγή είναι πολύ μικρότερη οπότε δεν πιστεύω ότι θα μασήσουν.One can never be too sure with Microsoft, of course.....

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.