Jump to content



Ψηφιακη και τριποδο?


Recommended Posts

Θελω να παρω ενα τριποδακι για την ψηφιακη μου αλλα επειδη κυκλοφορουν ενα σωρο στην αγορα δεν ξερω πιο κανει για την ψηφιακη μου! Εχω την Canon Ixus 70! για αρχη θελω να τραβηξω σταθερες φωτο για το κουτι μου και επειτα γενικη χρηση σε pc projects αλλα και σε προσωπικες εργασιες την δουλειας μου! ολες οι ψηφιακες εχουν την ιδια βιδα στερεωσης κτλ?

Link to comment
Share on other sites

συνηθως ναι..

Παιζουν δυο μεγεθη ...αλλα το επικρατεστερο ειναι ενα..

(το 1/4 ..το αλλο ειναι 3/8 και συνηθως ειναι για παλιες πιο "μεγαλες" μηχανες - videocameres (οχι αυτες που χωρανε στη τσεπη και για να βιδωσεις κεφαλες σε τριποδα)

Link to comment
Share on other sites

συνηθως ναι..

Παιζουν δυο μεγεθη ...αλλα το επικρατεστερο ειναι ενα..

(το 1/4 ..το αλλο ειναι 3/8 και συνηθως ειναι για παλιες πιο "μεγαλες" μηχανες - videocameres (οχι αυτες που χωρανε στη τσεπη και για να βιδωσεις κεφαλες σε τριποδα)

αυτο λες να κανει? KN-TRIPOD 19 KONIG Traveller τρίποδας για φωτογραφική μηχανή ή βιντεοκάμερα :: Τρίποδα Φωτογραφικών Μηχανών :: Βάσεις Στήριξης :: Ηλεκτρονικά Μιμίκος

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.