Jump to content



Μια μικρή βοήθεια ζητώ σχετικά με το Office 2003


vgiozo

Recommended Posts

Έχω εγκαταστήσει το Office 2003 στο σύστημά μου και θέλω να αποφύγω τη διαδικασία activation...πώς;;

Όποιος γνωρίζει ας στείλει pm, email ή ας απαντήσει...

:o :flower:

Link to comment
Share on other sites

Θα του βάλεις κωδικό..... αν ψάξεις στο net λιγάκι(στα γνωστά μέρη) θα καταλάβεις τι λέω και γιατί το λέω έτσι......

Δεν χρειάζεται να ρωτάμε τέτοια στο forum................

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από vgiozo

Καλώς, ευχαριστώ...ψάχνω

Η ενεργοποίηση που ζητάει η Microsoft ενοχλεί πολλούς για πολλούς διαφορετικούς λόγους...

Κατανοητό και ξέρεις ότι ουσιαστικά μιλάμε για κοινά μυστικά, αλλά ξέρεις ότι δεν επιτρέπεται να λέμε τέτοια στο forum. :) :)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από bleo8onhs

dfragos δεν χρειάζεται να είναι πειρατικό το cd για να θέλει κάποιος να αποφύγει το activation.

Υπάρχει πάντα και η λύση του τηλεφώνου, αν μιλάμε για original προϊόν microsoft...

όχι ?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από DarkSaga

εντάξει να κάνω και εγω μια θεωρητική ερώτηση?

τα demo 2003 μπορούν να νεργοποιηθούν με κωδικό ολόκληρου(γνήσιου)?

Όχι.... :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από bleo8onhs

dfragos δεν χρειάζεται να είναι πειρατικό το cd για να θέλει κάποιος να αποφύγει το activation.

Όπως είπε και RootX όταν έχεις τα original μπορείς να κάνεις activation κια μέσω τηλεφώνου.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από RootX

Αν εννοείς Windows/Office, έχω εγκαταστήσει αρκετές φορές το ίδιο αντίτυπο....

Με τηλέφωνο στην m$ δεν είχα ποτέ πρόβλημα.

Εννοω να το ενεργοποιησεις και να ειναι σε λειτουργεια(παραλληλα) σε δυο PC.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από dfragos

Όχι.... :rolleyes:

NAI!!! ΛΟΛ!!!

Εγώ έχω την τρίαλ του Pcmagazine την ελληνική εδώ και 2 μήνες και δουλεύει τέλεια.... Τυχαία την ενεργοποίησα.... Δεν ξέρω αν επιτρέπετε να πω..... ;)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από aristos87

NAI!!! ΛΟΛ!!!

Εγώ έχω την τρίαλ του Pcmagazine την ελληνική εδώ και 2 μήνες και δουλεύει τέλεια.... Τυχαία την ενεργοποίησα.... Δεν ξέρω αν επιτρέπετε να πω..... ;)

Είχα δοκιμάσει.... και δεν γινόταν..... Πάσο!!!

Link to comment
Share on other sites

Παιδες εγω(για την ακριβεια ΟΧΙ ΕΓΩ! Οι γονεις μου...) εσκασα 350 στο "Πλαισιο" και το πηρα!

Microsoft Office 2003 Professional Edition...

Τα εχω μια εβδομαδα...αλλα σημερα εκανα το activation μεσω τηλεφωνου!

ΥΓ:Συνηθως τετοια προγραμματα προτιμαμε να τα παιρνουμε original...δεν ξερω γιατι αλλα ετσι γινεται παντα! Φυσικα αν τα πληρωνα εγω δεν θα τα επαιρνα αυθεντικα!

ΥΓ:Μπλεοθονη μπορεις να μου πεις εστω κι ενα λογο να μη γινει activation σε original?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.