Jump to content



Ομαδική αγορά Superlux HD668B


papajim

Recommended Posts

νομιζα οτι θα καναμε καταθεση και μετα θα μας τα εστελνες με αντικαταβολη μετα τα προιοντα

μα με αντικαταβολη δεν θα πληρώναμε πρώτα τα πράγματα....

εκτός αν εννοείς η αποστολή να γινόταν με έξοδα παραλήπτη

Link to comment
Share on other sites

Η αποστολή με ΕΛΤΑ συστημένο δεν γίνεται και με έξοδα παραλήπτη ?

επίσης εγώ που έχω μόνο τα Velour pads δεν γίνεται να σταλούν σε ένα φάκελο συστημένο χωρίς ασφάλιση έως 50€ ?

νομίζω έτσι έχει 2.5€ κάνω λάθος?

Link to comment
Share on other sites

Κατα την γνώμη μου το καλύτερο είναι οι Αθηναίοι να κανονίσουν για μια συνολική αποστολή. Παραλαμβάνει ένας και μοιράζει και τα έξοδα θα είναι ελάχιστα αναλογικά.

Τα 5€ που ανέφερα είναι για έως 2 κιλά επιστολικό ταχυδρομείο.

Όσοι έχουν μόνο velour pads μπορεί να πάει συστημένο απλό.

εδω μπορείτε να δείτε πόσο στοιχίζει μια αποστολή για 0,14kg

Όσον αφορά το αντικαταβολή, δεν πρόκειται να βάλω τα λεφτά από την τσέπη μου γιατί μπορεί κάποιος να μετανοιώσει στην πορεία και να μην τα θέλει, χωρίς παρεξήγηση :)

Αν τα έξοδα αποστολής είναι λιγότερα θα βρείτε τα "ρεστα" εντός του πακέτου. Δεν θα γίνω πλούσιος με τέτοιο τρόπο, έχω πιο αξιοπρεπείς τρόπους :hehe:

Sent from my LG-E970 using Tapatalk 2

Έγινε επεξεργασία από narta
Link to comment
Share on other sites

Status Update - Τελικη λιστα / Αναμονη καταθεσεων

%CE%BF%CE%BC%CE%B1%CE%B4%CE%B9%CE%BA%CE%B7.png

EDIT: 14:20 - Απο αυτους που εχουν κάνει καταθεση περιμενω απο [MENTION=14427]BloodMage[/MENTION] στοιχεια

EDIT: 15:50 - Μενει κατάθεση απο [MENTION=29216]diktyos[/MENTION] [MENTION=5620]madtracker[/MENTION] και [MENTION=28685]sakinor[/MENTION]

Έγινε επεξεργασία από narta
Link to comment
Share on other sites

Update

Ο [MENTION=28685]sakinor[/MENTION] εστειλε μηνυμα οτι θα καταθεσει Δευτερα, οπως πιστευω και ο [MENTION=5620]madtracker[/MENTION] αρα περιμενουμε μεχρι Δευτερα και τον [MENTION=29216]diktyos[/MENTION]. Τριτή πρεπει να γινει η παραγγελια το αργοτερο

Edit: Απο δικια μου παράλειψη ξεχασα να ενημερωσω τον [MENTION=29216]diktyos[/MENTION] για τα εξοδα αποστολης πανω κατω. Εγινε μολις :T:

Έγινε επεξεργασία από narta
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, αν γίνεται προσθέστε και μένα για

1 x ακουστικά Superlux HD668B

1 x Velour Pads

Μένω Πειραιά και έχω Eurobank Internet Banking

και μια γρήγορη ερώτηση:happy2:

Τα Velour Pads κάνουν για τα HD668B ;

Έγινε επεξεργασία από chosen21
Ερώτηση
Link to comment
Share on other sites

Μέχρι το μεσημέρι θα γίνει ανανέωση λιστας

[MENTION=29216]diktyos[/MENTION] έγινε κατάθεση, [MENTION=28685]sakinor[/MENTION] επίσης και θέλω pm για στοιχεία αποστολής

Edit: [MENTION=22674]chosen21[/MENTION] εχεις pm με στοιχεια για την καταθεση

List Status Update

%CE%BF%CE%BC%CE%B1%CE%B4%CE%B9%CE%BA%CE%B7.png

Επίσης, για να μην εχουμε last minute συμμετοχες, η λιστα κλεινει εδω. Οι επόμενοι στην επόμενη παραγγελια :)

Έγινε επεξεργασία από narta
Link to comment
Share on other sites

πλουσιους τους καναμε τους γερμανους :p

Τα pads οσο καλα και αν ειναι εχουν λιγο μικρότερη εσωτερική διάμετρο για το αυτί οποτε μπορει καποιος να "βρίσκει"

DAAAAMN!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.