Jump to content



Νέα για το Διάστημα, Live Streaming και σχολιασμός Thelab style (SpaceLab)


HotPeanut

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
1 hour ago, minast said:

Το χάσαμε το κορμί, πατριώτη...

 

Εγγύς ο Οκτώβρης. Και, στο κάτω-κάτω, ούτε 1 δις km δεν είναι το λάθος των 2° σε αυτήν την απόσταση! 🤡

 

Πάλι καλά που στα 70s είχαν σκεφτεί ότι κάποιος θα κάνει βλακεία στο μέλλον και είχαν προγραμματίσει το περιοδικό reset. 🤷‍♂️

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Σ' αγαπάμε ρε μπαγάσα, αλλά μήπως να προσέχεις λίγο τις πηγές γενικά;

 

Εγώ παραδοσιακά το παρακολουθώ από multistream (παρακάτω), αλλά πάτησα και το δικό σου και έπεσα σε επαναλαμβανόμενο crypto scam. 😘

 

https://multistream.co/p/0sFRvbcF7j-/SpaceX_IFT-3

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

33 λεπτά πριν, το μέλος acct έγραψε:

Σ' αγαπάμε ρε μπαγάσα, αλλά μήπως να προσέχεις λίγο τις πηγές γενικά;

 

Εγώ παραδοσιακά το παρακολουθώ από multistream (παρακάτω), αλλά πάτησα και το δικό σου και έπεσα σε επαναλαμβανόμενο crypto scam. 😘

 

https://multistream.co/p/0sFRvbcF7j-/SpaceX_IFT-3

 

Σωστός αλλά πώς επιτρέπει το YOUTUBE να χρησιμοποιεί το ίδιο όνομα

 

Πάω να το reportaro
 

επίσης τώρα θα κάνει stream και ο Astronio

 

 

Έγινε επεξεργασία από ARMAGEDDON
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, ARMAGEDDON said:

Σωστός αλλά πώς επιτρέπει το YOUTUBE να χρησιμοποιεί το ίδιο όνομα

 

Είναι ο ίδιος τίτλος (SpaceX), αλλά όχι το ίδιο όνομα (@SpaceX034). Επίσης, όλα τα streams τους ξεκινούν με "Elon Musk" και οι σκηνές ήταν από την προηγούμενη εκτόξευση. Πέρα από την πλάκα, είχαν αρκετά καλό (μάλλον AI-generated) voice-over. 🤣

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Πιστεύω ότι το 5 τεστ θα προσγειωθούν όλα κανονικά και θα μείνουμε με το σαγόνι ανοιχτό  ! Για ακόμη μια φορά ...

 

Μου φαίνεται ότι ίσως χρειάζεται μεγαλύτερα flappers για balanced o heavy . Για το spaceship τα πήγαινε καλά έκανε κάτι κολοτουμπες εκεί ίσως για να δούνε και την αντοχή του αλλά στο τέλος δεν άντεξε !!!

Link to comment
Share on other sites

Μου φαίνεται ότι είσαι υπεραισιόδοξος, αν και μακάρι να έχεις δίκιο. Υπήρχαν πολλά προβλήματα που χρειάζονται αρκετή δουλειά για να λυθούν πριν μιλήσουμε για προσγείωση. Με τα τωρινά δεδομένα, η ελεγχόμενη πτώση στη θάλασσα (για booster/ship) είναι το καλύτερο που μπορείς να περιμένεις από τη μεθεπόμενη δοκιμή.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

21 λεπτά πριν, το μέλος acct έγραψε:

Μου φαίνεται ότι είσαι υπεραισιόδοξος, αν και μακάρι να έχεις δίκιο. Υπήρχαν πολλά προβλήματα που χρειάζονται αρκετή δουλειά για να λυθούν πριν μιλήσουμε για προσγείωση. Με τα τωρινά δεδομένα, η ελεγχόμενη πτώση στη θάλασσα (για booster/ship) είναι το καλύτερο που μπορείς να περιμένεις από τη μεθεπόμενη δοκιμή.

 

σε σχέση με την προηγούμενη φορά , πήγαν αρκετά μακρύτερα , μεγάλο άλμα έκαναν για αυτό δεν το θεωρώ απίθανο

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.