Jump to content



Thomson TG585v8 πρόβλημα σε wireless setup Windows 7


stefanos_79

Recommended Posts

Εχω το εν λογω ρουτερ με fimware 8.2.P.G.το προβλημα μου ειναι με την ασυρματη συνδεση. Ρυθμιζω το wireless με encryption WPA WPA-PSK. Με το windows mobile κινητο και με λαπτοπ που εχει Windows XP συνδεομαι κανονικα. Το προβλημα ειναι με ένα άλλο λαπτοπ που εχει Windows 7. Παταω να συνδεθει με το network και μου βγαζει παραθυρακι να βαλω το Security Key ή να πατησω το κουμπι του ρουτερ ( εικονιδιο με το συμβολο ανακλυκλωσης) για να παρει αυτοματα τις ρυθμίσεις.Βαζω το Security Key που εγω έχω ορισει και μου λεει οτι ειναι λάθος.Ξανα απο την αρχη και παταω το κουμπι , αναβοσβήνει πορτοκαλί, ο υπολογιστης λεει οτι λαμβανει ρυθμισεις , το λαμπακι μενει σταθερο πρασινο αλλά κ παλι δεν γινεται τιποτα μου ,βγαζει οτι δεν μπορει να συνδεθει. Στο κατω μερος της συσκευης έχει 3 διαφορετικα key.τα εχω δοκιμασει όλα αλλά τιποτα.Γιατι ρε παιδια δεν μπορει να συνδεθει με Windows 7 πρεπει να κανω καποιες αλλες ρυθμισεις;

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.