Jump to content



Laptop μέχρι 700 ευρώ..


Kostas_Asoee

Recommended Posts

Χρειάζομαι τις γνώμες σας...

Διαθέτω μέχρι 700 ευρώ για αγορά λαπτοπ, αυτό που με ενδιαφέρει είναι να έχει multimedia δυνατότητες και να την παλεύει (όσο γίνεται) και για gaming..

Τα φώτα σας!!!!

Link to comment
Share on other sites

Αν θες να παιζεις και απαιτητικα παιχνιδια, και να κανεις multitasking πας εδω:

Msystems.gr - Προϊόντα - Dell Inspiron 15R (N5010) i5-480M - Black

Παρα πολυ καλα χαρακτηριστικα για τα χρηματα του.

Και με την εγγυηση της Dell.

Link to comment
Share on other sites

1ον)Για μένα μακριά από Turbo-X!

2ον)Για μένα αυτό.Και γρήγορο και με πολύ καλή κάρτα γραφικών και σε σχέση με όλα τα άλλα και μνήμη και χωρητικότητα!Άμα είχα τα γκαφρά θα πήγαινα σε αυτό με κλειστά μάτια!

Link to comment
Share on other sites

Α) ειναι turbox με οτι συνεπαγεται αυτο.

Β)Εχει εναν χρονο εγγυηση.

Γ)Η καρτα που εχει πανω ειναι πιο αδυναμη απο την 5650 του dell.

Link to comment
Share on other sites

1ον)Για μένα μακριά από Turbo-X!

2ον)Για μένα αυτό.Και γρήγορο και με πολύ καλή κάρτα γραφικών και σε σχέση με όλα τα άλλα και μνήμη και χωρητικότητα!Άμα είχα τα γκαφρά θα πήγαινα σε αυτό με κλειστά μάτια!

Μηπως μπερδεψες το λινκ;

Καλη καρτα γραφικων η 6370; Ckeck: AMD Radeon HD 6370M - Notebookcheck.net Tech

Επισης εχει 320 giga σκληρο δισκο.Αν πλεον το λαπτοπ δεν εχει 500αρι ειναι απλα.. λιγο.

Τελος, ωρε acer και εσυ;;Παρε μια μαρκα της προκοπης!! :p

Link to comment
Share on other sites

Μηπως μπερδεψες το λινκ;

Καλά λες!Το μπέρδεψα!Μπερδεύτικα επειδή είχαν την ίδια τιμή!!!Αυτό ήθελα να πω!2 έτη εγγύηση...Απλά κορυφή(imo)!

edit

Και σαν δεύτερη επιλογή αυτό!Και από εγγύηση...τι να λέμε τώρα!

Link to comment
Share on other sites

Πραγματικά δε μπορω να καταλάβω τι κολλημα ειναι αυτο με τα turbo-x.Προσώπικά και με βάση το τι εχει περάσει απο τα χέρια μου θεωρώ οτι ειναι μια καλή επιλογή.Εχω ενα turbo-x 3+χρόνια εχει περάσει οτι μπορείς να φανταστείς και δουλεύει μια χαρα.θα σου πω μονο οτι η κοπελιά μου το εριξε απ το τραπεζι εσκασε με τη γωνια κ δεν επαθε το παραμικρο.Στα θετικά ειναι το αμεσο Service κ στα αρνητικα το design τους.:T:

Link to comment
Share on other sites

Τόσο χάλια είναι τα turbo-x? Μου φαίνονται καλά value-for-money... :...:
Μια χαρα value for money ειναι.Αλλα μονο εναν χρονο εγγυηση;Και επεκταση στα 3 χρονια με + 130ευρω;Αυτο με χαλαει πολυ!
Καλά λες!Το μπέρδεψα!Μπερδεύτικα επειδή είχαν την ίδια τιμή!!!Αυτό ήθελα να πω!2 έτη εγγύηση...Απλά κορυφή(imo)!

edit

Και σαν δεύτερη επιλογή αυτό!Και από εγγύηση...τι να λέμε τώρα!

To dell το εχω προτεινει κ εγω παραπανω. ;)

Οσον αφορα το fujitsu εχω διαβασει και εγω καλα λογια.Σαν specs δεν το συζηταμε.

Ειχα διαβασει οτι ενα αρνητικο ειναι το touchpad που εχει.Δεν ειναι τοσο καλο.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.