Jump to content



Η 295 αρχιζει και γινεται αγγελος


konstantinos77

Recommended Posts

Παιδια αντιμετωπιζω το εξης προβλημα .Πριν λιγο καιρο ειχα δοκιμασει να βαλω τους 266.58 με clean install και οταν εφτανε στην εγκατασταση των Physx εβγαζε unable to install και εμενε ετσι στα μισα.Ειχα δοκιμασει να βαλω τους 267.24 beta με clean install και παλι ενω εκανε install μου πεταγε μπλε οθονη .Αποφασισα και εκανα format και το προβλημα λυθηκε αφου οι 266.58 μπηκαν κανονικα και επειτα με clean install εβαλα και τους 267.24.Σημερα ομως δοκιμασα να ξαναβαλω τους 266.58 ,και ξαφνικα στα μεσα της διαδικασιας μου πεταξε μπλε οθονη παλι αφου ομως ειχε κανει remove τους 267.24. Μετα οταν ξαναμπηκα στα windows εγκατεστησα τους 266.58 κανονικα χωρις προβλημα .Ειχα την φαεινη ιδεα ομως να δοκιμασω να δω αν τωρα θα μου ολοκληρωσει κανονικα μια διαδικασια και επανεγκατεστησα τους 266.58, ομως μετα τα remove μου πεταξε μπλε οθονη .Νομιζω οτι εχει αρχισει η καρτα και παραδιδει πνευμα .

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.