Jump to content



Πρόβλημα με ebay!!


jackess

Recommended Posts

Παιδιά, στις πρώτη του μηνός αγόρασα ένα παιχνίδι από το ebay για ps2. Συγκεκριμένα το Jak 1.

Μου ήρθε λοιπόν σήμερα, όλα ωραία όλα καλά. Ανοίγω το φάκελο που ήτανε μέσα και βλέπω την θήκη του παιχνιδιού ΚΑΤΕΣΤΡΑΜΜΈΝΗ! Λέω ε δε πά στο δ*^ολο το παιχνίδι με νοιάζει!

Βάζω λοιπόν το ps2, φορτώνει μια χαρά το παιχνιδάκι και εκεί που έπαιζα την πρώτη πίστα ξαφνικά μου πετάει ένα μήνυμα ΝΑΑΑ στην οθόνη "Error reading the disk. Please check Jak & Daxter disk and try again" ή κάπως έτσι ήταν!!

Μίλησα με αυτόν και μου λέει ότι θα μου στείλει άλλο!

Ο τύπος έχει feedback 100% (13000)!!

Λέτε να μου έρθει και το άλλο σπασμένο??

Link to comment
Share on other sites

μου είπε θα το στείλει πολύ προσεγμένο!

Hi.

Thanks for the pictures. I have never seen anything like it!

I can assure you that the game was not sent in that condition! I would never send anything like that, so it must have got damaged while on it's way to you (maybe trodden on or perhaps caught in some sorting machinery)

The replacement game is on it's way to you - packed especially safely - wrapped in thick bubble wrap, surrounded in cardboard, inside a jiffy and inside a grey plastic mailing pouch.

Hopefully this one will reach you safely.

Thank you for understanding and I am sorry that this has happened.

Have a good weekend

Andy :)

θα ανεβάσω φώτο σε λίγο!

Link to comment
Share on other sites

Το ιδιο error έβγαζε και σε έμενα το gta vice city οταν καθως έπαιζα τραβήχτηκε το καλώδιο του control και έπεσε το πι-ες απο 10 εκατοστά ύψος(οριζόντια το είχα).

Το cd δεν φαίνεται να εχει γρατζουνιες και τέτοια πανω του.

Οπότε δεν φτανει μονο να ειναι σε καλη οπτική κατάσταση το cd και μπορεί να την "πατήσεις" :nothing:

Link to comment
Share on other sites

ναι αλλά το πιες2 είναι 6 μηνών και ελάχιστα χρησιμοποιημένο! έχω παίξει άντε 5 φορές προ και λίγο τάκεν! ακόμα την ζελατίνα του έχει! ούτε έχει πέσει ούτε το έριξα...ο τύπος μου είπε ότι μάλλον την ώρα που χτυπήθηκε κάτι έπαθε και το σιντι...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

λοιπόν σήμερα ήρθε το δέμα. προστατευμένο...παιδια..ένα θα πω! μου έφαγε μισή ώρα να το ξετυλίξω! ο τύπος (seller) ήταν άπαιχτος στην προστασία του!

επίσης το παιχνίδι παίζει κανονικά!

Link to comment
Share on other sites

τελικά το νύχι μου είπε οτι θα στο στείλει πολύ καλά τυλιγμένο....τόσο καλά που θα χρειαστείς μισή ώρα να το ξετυλίξεις :hehe:

δώσε μου σε εμένα αυτό το νύχι..εσύ έχεις κι'αλλα :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.