Jump to content



Βοηθεια για αγορα tablet απο America...


petroSEXtreme

Recommended Posts

Παιδια καλησπερα.

Εχει παει μια φιλη στο NY και ηθελα να μου φερει το acer Iconia A500 αλλα δυστηχως το καταστημα θα το εχει στις 24 του μηνα και η φιλη μου επιστρεφη την τριτη.

Εχετε να προτεινεται κανενα αλλο megastore η και μαγαζακι στην αμερικη που θα μπορουσα να το βρω?Οσο εχω ψαξει δεν το βρηκα αλλου...:wall:

Ps:Μα να μην υπαρχει ενα αμερικανικο scroutz????:p

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπερα.

Εχει παει μια φιλη στο NY και ηθελα να μου φερει το acer Iconia A500 αλλα δυστηχως το καταστημα θα το εχει στις 24 του μηνα και η φιλη μου επιστρεφη την τριτη.

Εχετε να προτεινεται κανενα αλλο megastore η και μαγαζακι στην αμερικη που θα μπορουσα να το βρω?Οσο εχω ψαξει δεν το βρηκα αλλου...:wall:

Ps:Μα να μην υπαρχει ενα αμερικανικο scroutz????:p

newegg? Επίσης αποτι θυμαμαι στο Μανχάταν είχε διάφορα μικρά καταστηματακια με ηλεκτρονικά πού αμφιβάλω ότι έχουν ιστοσελίδα άρα πρέπει να πάει σε αυτά να ρωτήσει.

Link to comment
Share on other sites

καταλαβες ρε λεφτερη πιο ειναι το προβλημα μου????

Multi 500€ Vs Best Buy 310€

Aλλα το προβλημα ειναι οτι ετο easy buy παραλαμβανει παρασκευη και η φιλη μου τεταρτη φευγει....Και δεν το βρησκω πουθενα αλλου....:wall:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.