Jump to content



Operation Frozen May Day @ BattleNet Pefkakia


Recommended Posts

BSOD δεν είδαμε, παρά 1 φορά.

Κάποια run βγήκανε κάποια κολλάγανε ( instant crash )

Μήπως λες αργότερα που προσπαθούσανε να παίξουνε ο Στέλιος με τον Αριστείδη στα αριστερά ( πρός Πειραιά ) ?

Link to comment
Share on other sites

ααα τώρα κατάλαβααα

ναι για τον Αριστείδη και τον Στέλιο μιλάω και εγώ! :)

επίσης τώρα κατάλαβα σε πιο benchtable ήσουν, πρέπει να σε έχω και στο βίντεο :hehe:

πάντως μου έκανε εντύπωση ο πιτσιρικάς στο κέντρο με τον 2600...

Edit: στο μπλε, αυτός με το σακάκι ήσουν εσύ ή ο crio? :p

Link to comment
Share on other sites

πουκάμισο λέγεται? ε αυτό :hehe::hehe::hehe:

εντάξει στο βίντεο είσαι και εσύ και ο crio και οι άλλοι...ακόμα περιμένω να ανέβει :fist:

πάντως μπράβο παιδιά σε όλους σας και εις ανώτερα με ακόμα μεγαλύτερες επιτυχίες!!

ελπίζω και εγώ να μάθω κάποια μέρα και να βρεθώ σε έναν πάγκο :T:

Link to comment
Share on other sites

Το μονο καλο απο το event μου φαινεται πως ηταν τα δωρα και το πουκαμισο του Πεππα...:p

Παίζει να έχει ψοφήσει η μια από τις SuperTalent σου ( αν έχει έτσι θα σου δώσω την 1 A-data μου )... μπορείς να σταματήσεις να με γλείφεις :D

Link to comment
Share on other sites

δεν παιζει να φαινομαστε τοσο μεγαλοι :p τελος παντων,αν και οταν μπορεις ανεβασε το βιντεο και αν εχεις καποια αλλη φωτογραφια

φίλε το βίντεο το έχω βάλει από εχτές να ανεβαίνει και συνέχεια βγάζει έρρορ στο τέλος...600mb είναι.

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς μια τα CPU μια οι διάφορες μ@λ@κιουλες που συμβαίνουν λόγω τελευταίας στιγμής δεν άφησαν πολλά περιθώρια....

Να ευχαριστήσω όλους όσους βοήθησαν και ελπίζω και εύχομαι στο επόμενο (Σεπτέμβρη μάλλον) να είμαστε ακόμα πιο οργανωμένοι και ακόμα πιο δυνατοί.Για την ιστορία ο Στέλιος με τον Άρη πάλευαν με τον ES που δεν έπαιζε ούτε stock ενώ εμάς το CPU κάτι μ@λ@κιζε άσχημα και δεν έδινε σωστα νούμερα.Ενδεικτικό στα 5700 aq3 με την 580 στα 1000 έδινε σκορ 340Κ...Είχαμε ένα μέτρο unigine στα 1100/1250 η κάρτα χαλαρή στους -80 στα 1880 αλλά απο βλακεία δεν το κρατήσαμε.Κοινώς όπου έπαιζε μόνο η vga ρόλο πήγαινε σωστά,όπου έμπαινε μέσα και το CPU ..... @@

Ένα τεράστιο ευχαριστώ και μπράβο στο Μανο aka TheMiddleMan που για άλλη μια φορά ήτανε άριστος host και έδωσε τον καλύτερό του εαυτό ώστε να μην μας λέιψει τπτ..άμα ήξερε να binάρει και CPUs θα μας είχε και hand picked.....

Link to comment
Share on other sites

2(και μετα 3) πιτσιρικαδες ειμασταν στην μεση και παιζει εκεινη την μερα να μας ειχε καταραστει/ματιασει καποιος......:wall: περιμενουμε φωτογραφιες και video :T:

Ρε Γιάννη αφου το ξέρεις για μένα λέει( :p ) :triniti:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.