Jump to content



Aναφορά αφερέγγυου πωλητή


marios1957

Recommended Posts

Οπως γραφω ποιο πανω εμενα μου χαλασε Netbook 2 ωρες μετα την αγορα του αλλα απο την στιγμη που το αγορασα εις γνωση μου χωρις εγγυηση δεν ειπα απολυτως τιποτα στον πωλητη.

Οταν ψαχνεις τις ευκαιριες αρρα πολλες φορες κατι χωρις εγγυηση λογικο ειναι να περνεις το καθε ρισκο.

Ενα παλικαρι απο δω μεσα που μου πηρε μια Dell 24αρα ηταν αρκετη ωρα σπιτι μου και της εκανε πολλα τεστ γιατι οπως μου ειπε απο την στιγμη που εχει τελειωσει η εγγυηση αν μετα παθει κατι στα χερια μου εσυ δεν εχεις καμια ευθυνη.

Παιδια το φορητο το πηρε Σαββατο μεσημερι 9 του μηνος και Κυριακη μπηκαμε στο Ελενα για να γεννησει η γυναικα μου με καισαρικη και με πηρε την Τεταρτη και μου ειπε οτι χαλασε και του ειπα με ολη την καλη θεληση να μου το φερει μετα την Παρασκευη που θα βγουμε απο το νοσοκομειο να του ριξω μια ματια μηπως κατι κουνηθηκε γιατι ηρθε με μηχανη σπιτι μου.

Link to comment
Share on other sites

Ο επομενος που θα ποσταρει κατι του στυλ "εγω εχω κανει αγοραπωλησια με τον ενα απο τους δυο και ηταν ΟΚ ,ο αλλος ειναι μλκας" θα φαει κοκκινη καρτα.

Το ιδιο θα συμβει και στους 2 πουχουν την διαφορα αν συνεχισουν να καταθετουν ,τι ωρα βγηκαν απο το μαιευτηριο και με τι πηγαν στο μαιευτηριο κλπ.Αν δεν τοχετε καταλαβει ξεφτιλιζεστε και γενικα δεν θελω να υπαρχει στο λαμπ κλιμα "πιστευτε εμενα " - "οχι πιστευτε εμενα".

Link to comment
Share on other sites

To "κλειδωμα" ερχεται αυτοματα μονο του οταν σταματησουν να ποσταρουν οι χρηστες ,εφοσον μαλιστα εχουν ειπωθει μαλλον τα παντα.

Οκ...που και που το φερνει και ο αστρο...αλλα καλο να μην τον φωναζουμε επι ματαιω....

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.