Jump to content



League of Legends Nicknames! report


SirDiman

Recommended Posts

ευκολα ανεβαίνει!!!

πάντως!μου εχει βγάλει και κάτι πόντους αλλα δεν ξερω τι να πάρω!

υπάρχει κάποιος τυφλωσουρτης;βασικά πηρα χαρακτήρα healer η κατι τετοιο μπορώ να το ξανααλάξω η πρέπει να πάρω άλλον;

Για αρχή πάρε Ashe/Garen/Ryze. Λογικά πήρες Soraka. Παίξει λίγο να μάθεις λίγο το gameplay και μετά θα μάθεις ποιους παίχτες πρέπει να παίζεις σε κάθε παιχνίδι.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 335
  • Created
  • Last Reply
[MENTION=29826]reinko24[/MENTION]

Εγώ θα έλεγα μη πάρεις χαρακτηρες για αρχη και παίζε με τους free.

Κράτα τα IP(σπαθάκια) για να πάρεις runes, etc οταν πας 30lvl.

Καλά, 450 ip champs είναι. Δεν είναι και περιουσία...

Link to comment
Share on other sites

το καψα χθες πηγα lvl 10 αλλα και πάλι τον π...νω δεν ξερω τι να κανω για να δυναμωσω τα στατιστικα μου τι οπλα να παιρνω κλπ κλπ!

εχω 400 riot points και 4168 honor βλέπω πως μπορώ πλεον να πάρω κάτι αλλα τι να αγοράσω για να ειμαι ποιο δυνατός:victory::o

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχει νόημα να αγοράσεις runes ακόμα. Κράτα τα ΙP σου για όταν πας lvl 20 που θα ξεκλειδώσεις τα lvl 3 runes. Για την ώρα ψάξε κάποιο από τα αμέτρητα guides που υπάρχουν για νέους παίκτες.

πχ

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=wNwbrHKoujE]League Strategies - How to Play LoL (A detailed guide for beginners) - YouTube[/ame]

Link to comment
Share on other sites

ok ευχαριστώ!

πάντως η επιλογή του garen ειναι φοβερη μετα το lvl 6 αν τον εχεις ανεβασει στο spin πραγματικα σφαζει τα παντα για πλακα!ευχαριστώ τον winters για τις επιλογες που μου πρότεινε!

Link to comment
Share on other sites

ok ευχαριστώ!

πάντως η επιλογή του garen ειναι φοβερη μετα το lvl 6 αν τον εχεις ανεβασει στο spin πραγματικα σφαζει τα παντα για πλακα!ευχαριστώ τον winters για τις επιλογες που μου πρότεινε!

Αφού σ' αρέσει ο Garen, παίζε full με αυτόν μέχρι το 20 lvl. Μετά έλα πάλι για info.

GAREN BUILD GUIDE: Giant Sword of Ownership by King Kroanin - SoloMid.NET - League of Legends Competitive Gaming Community

Μην χαλάσεις πουθενά τα RP και τα IP, είναι τα λεφτά που έχεις πάνω δεξιά RpPoints.pngIpPoints.png . Θα σου εξηγήσως laterz τι πρέπει να τα κάνεις. Προς το παρόν παίζε με Garen για να μάθεις λίγο το map και τα objectives.

Link to comment
Share on other sites

Αφού σ' αρέσει ο Garen, παίζε full με αυτόν μέχρι το 20 lvl. Μετά έλα πάλι για info.

GAREN BUILD GUIDE: Giant Sword of Ownership by King Kroanin - SoloMid.NET - League of Legends Competitive Gaming Community

Μην χαλάσεις πουθενά τα RP και τα IP, είναι τα λεφτά που έχεις πάνω δεξιά RpPoints.pngIpPoints.png . Θα σου εξηγήσως laterz τι πρέπει να τα κάνεις. Προς το παρόν παίζε με Garen για να μάθεις λίγο το map και τα objectives.

Ωραίος και ο οδηγος!

οκ δεν χαλάω προς το παρών τιποτα!:happy2:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 4 months later...

Αν κάποιος παιζει στον east και θελει premade 5vs5 (μπορει και δεκάρια), ειναι ευχαριστος ανθρωπος (το σημαντικοτερο) και του αρεσει να τρολλαρει στα games επικοδομιτικά μπορει αν με κανει add. skype ειναι υποχρεωτικο μιας και ο χαβαλες ειναι η πρωτη μας προτεραιοτητα!!!!!!:jump::jump::jump: με το νεο season full ranked solo/duo/teams!!! deathstv in game!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ανοιγουν τα τρανσφερ για από west.

Σου επιτρέπει να πας στο region σου μόνο.

Όσοι είναι west μπορούν να πάνε east for free. Όσοι είναι east πρέπει να πληρώσουν για να πάνε west.

Link to comment
Share on other sites

Free transfers within EUW and EUNE now available | League of Legends

Xμ, έιχα την εντύπωση πως γινοταν να φύγεις West.:hmm:

αλλά απο το shop δεν ειναι τζαμπα τωρα που το κοιταξα, οποτε μαλλον έχεις δικιο... Ξενέρα....:slap:

https://support.leagueoflegends.com/entries/23407414?locale=1

Και χαρηκα.... :(

Link to comment
Share on other sites

Free transfers within EUW and EUNE now available | League of Legends

Xμ, έιχα την εντύπωση πως γινοταν να φύγεις West.:hmm:

αλλά απο το shop δεν ειναι τζαμπα τωρα που το κοιταξα, οποτε μαλλον έχεις δικιο... Ξενέρα....:slap:

For two weeks from January 13th to 28th 2014, if you are playing on a European server that isn’t the most local one to you, you can transfer to either EUW or EUNE for free. Make a fresh start in your home server and get ready for the start of the 2014 Season!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.