Jump to content



League of Legends Nicknames! report


SirDiman

Recommended Posts

  • Replies 335
  • Created
  • Last Reply
Skill λέγεται. Ντάξει, αν μείνει με 20HP είναι και τύχη αλλά παίζουν ρόλο πολλά πράγματα.

Πάντως ήταν έκπληξη το πρωί που έχασαν οι αΑα.

τρομερά games το μεσημέρι.... δεν υπήρχαν

Link to comment
Share on other sites

Ενας φιλος μου εχει γραψει εναν πολυ καλο οδηγο για τον Teemo, ειναι αυτος εδω http://www.mobafire.com/league-of-legends/build/get-me-teemo-over-here-with-a-blowgun-82617. Ειναι 3ος-4ος και δεν θελει πολυ να παει στην 1η θεση

Αν μπορείτε να τον ψηφίσετε κιόλας και σας αρεσει, θα ηταν ωραία :T:

Season 2 θα βάλουν τους νεους σερβερ υπόθετο όποτε δεν θα ξανα υπάρξουν σειρες...!:fist:

Link to comment
Share on other sites

Καλα εχουν βγαλει ενα σκασμο λευτα εκει στην RIOT και εδω και 2 μηνες επικρατει το χαος με τους server! δεν μπορουν να τους φτιαξουν ? μας στελνουν στον αμερικανικο γιατι δεν εχουν χωρο στον ευρωπαικο και τρωμε 250+ ping για καλημερα!

Ασε που για να κανεις log in πρεπει να περιμενεις ωρες! :getlost:

Link to comment
Share on other sites

Καλα εχουν βγαλει ενα σκασμο λευτα εκει στην RIOT και εδω και 2 μηνες επικρατει το χαος με τους server! δεν μπορουν να τους φτιαξουν ? μας στελνουν στον αμερικανικο γιατι δεν εχουν χωρο στον ευρωπαικο και τρωμε 250+ ping για καλημερα!

Ασε που για να κανεις log in πρεπει να περιμενεις ωρες! :getlost:

θέλεις και server αν είναι δυνατόν

στην Ελλάδα παίζουν πάνω από 200.000 άτομα και δεν έχουμε έναν εδώ στην Ελλάδα άκου εκεί θέλεις και server

Link to comment
Share on other sites

θέλεις και server αν είναι δυνατόν

στην Ελλάδα παίζουν πάνω από 200.000 άτομα και δεν έχουμε έναν εδώ στην Ελλάδα άκου εκεί θέλεις και server

Ρε συ..! τι να τον κανω τον server στην Ελλαδα ? δεν θα μου δωσει κατι..! Θελω να μπαινω μπαμ μπαμ και να παιζω για να το χαρω..! οχι να μου σπαει τα @@ και τα νευρα..! :p

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.