Jump to content



6990 .... kokkina pixels


tyxeros

Recommended Posts

Τα δεδομενα εχουν ως εξης,

ειχα αφησει ανοικτο τον υπολογιστη και ελειπα για κανα 15λεπτο.

Επιστρεφοντας το pc ειχε κλεισει και οταν το ανοιξα μου εβγαζε κοκκινα pixels στο Post και στο σηματακι των windows. Ακουγα το Desktop να φορτωνει αλλα δεν εβλεπα τιποτα στην οθονη καθως μια αναβε πρασινο το λαμπακι της οθονης και μια πορτοκαλι. Δοκιμασα τα παντα ( αλλα τετοια pixel δηλωνουν καποια μνημη στην Vga οτι ειναι ελλατωματικη). Εβγαλα την καρτα την ξαναεβαλα αλλα τιποτα.

Τελος παντων επειδη επρεπε να φυγω , ανοιγω τον υπολογιστη μετα απο 48 ωρες και ολα ηταν μια χαρα.

Τι γινεται τωρα? Εχει χαλασει ή οχι?. OC δεν εχω κανει καθολου. Αλλα επειδη εχω παρει block για υδροψυξη και μου λειπουν τα ρακορ , το σκεφτομαι να βαλω νερο επανω μηπως και ξαναχαλασει.

Καμια ιδεα?

Link to comment
Share on other sites

Σταθηκες tyxeros παντως δε μπορεις να πεις.

Μη βγαλεις την ψυκτρα της σε καμια περιπτωση.

Γενικα κανε τεστς και ας την ως εχει κανα μηνα μηπως στο ξανακανει.

Αν ειναι ολα οκ τοτε βαζεις και νερο.

Link to comment
Share on other sites

Απο θερμοκρασιες πως παει?

παντως κανε αυτα που σου λεει και ο φραγμας και ο narzul.τρεξε κανα bench και μην βαλεις νερο ακομα και χασεις εγγυηση..

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.