Jump to content



έρευνα για το ίντερνετ (Help)


stefanospsych

Recommended Posts

Γεια σας. Είμαι φοιτητής στο Πρόγραμμα Ψυχολογίας στο ΕΚΠΑ και στα πλαίσια της πτυχιακής μου εργασίας κάνω μια έρευνα με θέμα τον εθισμό στο ίντερνετ.

Αν είστε 18-30 και θέλετε να συμμετάσχετε, μπορείτε να κατεβάσετε τα ερωτηματολόγια της έρευνας εδώ:

2shared - download ερωτηματολόγια.doc

και να μου τα στείλετε συμπληρωμένα στο:

stefanosgogornas@gmail.com

Είναι τρία ερωτηματολόγια και για να τα συμπληρώσετε θα χρειαστείτε περίπου 30 λεπτά. Ευχαριστώ πολύ.

Link to comment
Share on other sites

Γιατί δεν χρησιμοποιείς κάποιο site για το ερωτηματολόγιο; Ο περισσότερος κόσμος θα βαρεθεί να το κατεβάσει και να στο στείλει με email, ξέρω λεπτομέρειες, αλλά ίσως δεις πολύ μεγαλύτερη ανταπόκριση.

Link to comment
Share on other sites

Psychology Basics :

>Όταν απευθυνόμαστε σε ένα forum για βοήθεια (και ειδικά στην περίπτωση που αφού και αν την λάβουμε δεν παίζει

να ξαναpostάρουμε ποτέ ή τουλάχιστον μέχρι να ξαναχρειαστούμε βοήθεια) και πιο συγκεκριμένα σε περιπτώσεις που

η βοήθεια που ζητάμε δεν είναι υπόθεση 2-3 λεπτών (3 ερωτηματολόγια, +/-30 λεπτά) ΤΟΤΕ→ εισχωρούμε στο forum

με ψευδώνυμο που παραπέμπει ξεκάθαρα σε θηλυκή ύπαρξη. Όσο πιο "θηλυκό", τόσο το καλύτερο, αναλόγως το πόσο

σημαντικός είναι ο στόχος που θέλουμε να επιτευχτεί. Στην περίπτωσή σου, το stefaniapsych θα ήταν η κλασσική

πρώτη επιλογή, με standarάκια του στύλ stefaniababy/stefaniacute/stefaniaangel και πιο ιδιέταιρες προτάσεις και

προσωπικώς εγκεκριμένες του στύλ stefaniatakanwola/stefaniamakemecome/stefaniakanwsexmemania κ.τ.λ. you

get the point. Εναλλακτικά και το stefania σκέτο θα δούλευε, αρκεί να έταζες πως θα 'στελνες photo σου σ' όσους

σε βοηθούσαν (αφού αργούσες να postάρεις ένα x αισθητό χρονικό διάστημα, προσποιούμενη πως το σκέπτεσαι...

έτσι, για να μην σε πάρουν για καμιά εύκολη/δεδομένη/fake) Το αν όντως έστελνες photo μετά, δεν έχει σημασία.

(έτσι κι αλλιώς με την πσ0λή στο χέρι μένουν όλοι στο τέλος) Όλα τα παραπάνω βέβαια, δεν ισχύουν μόνο στα

intrawebs, αλλά και στην αληθινή ζωή, απλά εκεί ο βαθμός δυσκολίας μεγαλώνει, αλλά επίσης μεγαλώνει και η

βοήθεια που μπορεί να λάβεις. Π.χ. προσωπικά, όχι μόνο συμπεριφέρομαι, αλλά και ντύνομαι σαν γυναίκα όταν

πηγαίνω σε barάκια και όλοι είναι ΤΟΣΟ πρόθυμοι να με βοηθήσουν... να με ταΐσουν, να με ποτίσουν και να...

και άλλα ωραία τέλος πάντως τα οποία όμως ανήκουν στο τομέα της Advanced Ψυχολογίας τα οποία δεν είσαι

έτοιμος να κατανοήσεις. Ά, όσο για την έρευνα σου -υπό της υπαρκτές συνθήκες- πολύ θα ήθελα να βοηθήσω

Στέφανε, αλλά δεν είσαι Στεφανία, εεεμμμμμμ, αλλά πολύ φοβάμαι πως δεν έχω τίποτα να προσφέρω στο θέμα.

Σπάνια μπαίνω στα intranets και βασικοί όροι (που έτυχε ν' ακούσω) όπως εθισμός & trolling δεν ξέρω καν τι είναι.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας. Είμαι φοιτητής στο Πρόγραμμα Ψυχολογίας στο ΕΚΠΑ και στα πλαίσια της πτυχιακής μου εργασίας κάνω μια έρευνα με θέμα τον εθισμό στο ίντερνετ.

Αν είστε 18-30 και θέλετε να συμμετάσχετε, μπορείτε να κατεβάσετε τα ερωτηματολόγια της έρευνας εδώ:

2shared - download ερωτηματολόγια.doc

και να μου τα στείλετε συμπληρωμένα στο:

stefanosgogornas@gmail.com

Είναι τρία ερωτηματολόγια και για να τα συμπληρώσετε θα χρειαστείτε περίπου 30 λεπτά. Ευχαριστώ πολύ.

The F**K?Ειναι ιδεα μου η ολο και πιο συχνα βαζουν ερωτηματολογια για τον εθισμο στο ιντερνετ εδω;Εχει βγει το ονομα φενεται :wassat:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.