Jump to content



Mod se mac pro


nezoski

Recommended Posts

Εχω δει διαφορες μοντες και αρκετα ομορφες αλλα μονο για pc.εχει ποτε σκεφτει κανεις να κανει μοντα σε mac pro η εστω σε κουτι απο mac pro με υλικα απο pc?θα το εκανα εγω αλλα εχουμε δυσκολες εποχες!

Link to comment
Share on other sites

φιλε μου σου ειχα απαντησει στο σχετικο πμ που μου ειχες στειλει προσφατα

αλλα μου εβγαλε μήνυμα οτι εχεις επιλεξει να μην λαμβανεις προσωπικα μυνηματα.

anyway

το κουτι υπαρχει ηδη καινουριο και περιμενει στο χαρτοκουτο του εδω και 2 χρονια περιπου!

τα σχεδια της μεταροπης σε ΑΤΧ επισης

Η κεντρικη ιδεα αφορουσε full white υδροψυκτο συστηματακι εντος mac g5 case

αλλα δυστυχως ειναι πολυ χαμηλά στην λιστα με τα εκκρεμη projects οποτε δεν το βλεπω να παιρνει μπρος συντομα

θα χαρω παντως να ακουσω τις δικες σου ιδεες

και που ξερεις, ισως και να συνεργαστουμε καποια στιγμη πανω σ'αυτο το project

Link to comment
Share on other sites

Μόντες για PC σε PowerMac G5 ή MacPro κουτί υπάρχουν πολλές στο Διαδίκτυο, ψάξε καλύτερα. Εννοείται στο εξωτερικό, εδώ στο Ελλάδα αγοράζαμε όλοι Thermaltake κουτιά και Acer netbooks.

Link to comment
Share on other sites

φιλε μου σου ειχα απαντησει στο σχετικο πμ που μου ειχες στειλει προσφατα

αλλα μου εβγαλε μήνυμα οτι εχεις επιλεξει να μην λαμβανεις προσωπικα μυνηματα.

anyway

το κουτι υπαρχει ηδη καινουριο και περιμενει στο χαρτοκουτο του εδω και 2 χρονια περιπου!

τα σχεδια της μεταροπης σε ΑΤΧ επισης

Η κεντρικη ιδεα αφορουσε full white υδροψυκτο συστηματακι εντος mac g5 case

αλλα δυστυχως ειναι πολυ χαμηλά στην λιστα με τα εκκρεμη projects οποτε δεν το βλεπω να παιρνει μπρος συντομα

θα χαρω παντως να ακουσω τις δικες σου ιδεες

και που ξερεις, ισως και να συνεργαστουμε καποια στιγμη πανω σ'αυτο το project

λογικα θα τηελει χρονο μια και πρεπει να ειναι δυσκολο ολη αυτη η μετατροπη!και εγω θα χαιρομουν και σκεφτομαι να σε επισκευτω στο μαγαζι για να μου δωσεις καποιες συμβουλες για ενα project ποθ σκεφτομαι να κανω με ενα cosmos s καθοτι και πρωτο μου!

Link to comment
Share on other sites

Μόντες για PC σε PowerMac G5 ή MacPro κουτί υπάρχουν πολλές στο Διαδίκτυο, ψάξε καλύτερα. Εννοείται στο εξωτερικό, εδώ στο Ελλάδα αγοράζαμε όλοι Thermaltake κουτιά και Acer netbooks.

για το εξωτερικο γνωριζω οτι υπαρχουν διαφορα project απλα θα ηθελα δω και απο την ελληνικη σκηνη modding καθοτι apple fan και mac user!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.