Jump to content



εικονες για επιφανειας εργασιας σε 3D


Iraklis

Recommended Posts

Προσπαθω να βρω εικονες που να απεικονιζουν στην επιφανεια εργασια με την προυποθεση να ειναι κινουμενο αλλα καμια σχεση για περι "προφυλαξης οθονης" εχει βρει κανεις κατι παρομοιο μ'αυτο που ψαχνω και γω ;

Φιλικα Ηρακλης :)

Link to comment
Share on other sites

Οκ

ψαχνω εικονες που στην εικονα να κινουντε διαφορα σχεδια ετσι οπως ειναι και στην προφυλαξη οθονης οπου δημιουργουν διαφορα σχεδια και ετσι αυτο ακριβως ψαχνω αλλα με την αναλογια να ειναι εικονα οπου μπορω να ορισο την εικονα μου στην επιφανεια εργασια και στην επιφανεια εργασια η εικονα να μην φαινεται ακινητη αλλα να υπαρχει καποια κινηση με διαφορα σχεδια τωρα καταλαβες ;

ε αμα δεν καταλαβες και αυτα που γραφω ε δεν μπορω να γινω ποιο συγκεκριμενος.:p

Link to comment
Share on other sites

Αν θυμάμαι καλά τα παράθυρα έχουν την δυνατότητα να έχουν html σελίδα για Desktop.

Επό εκεί και πέρα αυξάνουν οι δυνατότητες που έχεις. (δεν έχεις απλά μια στατική εικόνα)

Εξαρτάται βέβαια τι έκδοση παραθύρων έχεις.

Δές εδώ

Αν είσαι σε 7 λογικά κάποιος θα έχει βγάλει ένα gadget για "Live Desktop" (εδώ έχει το κινητό μου!)

Link to comment
Share on other sites

Stardock.com - Your Edge In Software

Νομιζω ψαχνεις κατι τετοιο το χρθσημοποιουσα πιο παλια και ειναι πολυ καλο αλλα τιν free εκοδση (trial),πιστευω να σε καληψα :T:

edit:Εδω μπορεις να βρεις και καποια extra dreams(εικονες).http://www.wincustomize.com/explore/dream

Link to comment
Share on other sites

μπαινω στα λινκ σας παω να κατεβασω τις 3d εικονες, οταν ολοκληρωνεται η ληψη εικονας 3d προσπαθησα με οτιδιποτε προγραμα εχει σχεση αλλα δεν τα ανοιγε και προσπαθω να βρω με ποιο προγραμμα συμβαδιζει η εικονα, εχει κανεις ιδεα ; :hmm:

edit: σας ενημερωνο οτι εχω τα vista 32bit

edit: Το βρηκα ευχαριστο παρα πολυ σε ολους σας :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.