Jump to content



p4p800-e deluxe(help)


OverFlow

Recommended Posts

  • Replies 54
  • Created
  • Last Reply

Περαστικα Πανο , οσο και αψυχολογητο και εαν φαινεται αρχιζω να μην την εμπιστευομαι καθολου την -Ε επισης ......Για την ιστορια και μονο τα vdimm δεν καταφερα να το ανεβασω πανω απο 3.26 ακομα και με την 3.3 στα 3.42 .Ενα ακομα κουλο ειναι οτι ξαφνικα εχασε ενα απο τους 4 usb controller....Α η δικια μου ειναι διαλεγμενη tawain παναθεμα μου...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Update:nuke:

Ηρθε η καινουρια μητρικη απο RMA.Παλι China made.:TD: <και με ακομα μεγαλυτερο λαθος στις θερμοκρασιες.Π.Χ αποκλειεται να εχω 22 βαθμους ολη μερα με διπλο FAD.!!!!!

To παραβλεπω και συνεχιζω με μερικα benchies:

To rig:

cpu P4 3.0@3750 default Vcore

mem Ocz pc4000gold @ 2,5-3-4-7 2,85vdimm

vga Gigabyte 9600pro-ultra

post-179-1416071027,808_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Vagouridis

SuperPi , βαλε και κανα process στο high priority τσιμπα και λιγο το fsb μεχρι εκει που ισα ισα βγαζει pi...με το κομματι που εχεις και το 1-1 στις μνημες πιστευω οτι το 36 ειναι κοντα....

Θα ακολουθησω τις συμβουλες σου,φιλε μου.

:T:

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια wtf εχουμε το ιδιο pc και εσυ βγαζεις 38 pi?ΟΛΟΙΔΙΟ ομως!Εγω γιατι βγαζω 36 και με 2.5-4-4-7?Ακυρο τελειως.Και ως γνωστον επειδη δεν ξερω πολλα δεν πειραζω πολλα πραγματα στο bios...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.