Jump to content



Γερμανικα


LordOfRings

Recommended Posts

Καταρχην παιδια chill out:cool:

Χωρις να θελω να μιλησω για αυτο το ποστ μονο,απλως ρε Lord ειναι λιγο σπαστικο να βλεπεις καθε τρεις και λιγο ποστς που ζητανε ειτε ασκησεις σε καποια γλωσσα προγραμματισμου(δηλαδη στο στυλ:θελω να κανει αυτο...βοηθειστε με),η σε κατι αλλο ,οπως π.χ το δικο σου αιτημα.Σου ξαναλεω...δεν ειναι προσωπικο το θεμα, και ουτε εκανες ασχημα που ζητησες βοηθεια...απλα ο τροπος ειναι λιγο δυσπεπτος:whistling

Μπορεις πχ να κανεις το ποστ: ρε παιδια εχω αυτα τα στοιχεια...Εχει κανεις να συμπληρωσει κατι,η εχει κατι σε online book πχ να βοηθησει,και οχι να θες τα πραγματα μασημενα..

Παντως γενικα ΗΡΕΜΑ ρε παιδια..Εχουμε γεμισει κλειδωμενα threads...

Ο νοων νοητω....:dots:

Link to comment
Share on other sites

Οχι αγγλια, οταν εφευγα για εξω δεν υπηρχαν καν αυτες οι σχολες. Ισως ομως να κανω κανα μεταπτυχιακο στα Χανια παντως αργοτερα. Για την ξανθη δεν εχω ακουσει και καλα λογια.

Φυσικα αν το επιτρεψει η δουλεια .

Link to comment
Share on other sites

Πολυ αρπαγμενοι ειστε τελευταια.

Σας σεβομαι βεβαια Zarra και ea6gka αλλα μην ορματε στον ανθρωπο. Το αν αξιζει κανεις να βρισκεται στο forum δεν μπορει να το κρινει κανεις απο την στιγμη που δεν προσβαλει τους αλλους. Παρολο που εσφαλε ο Lord Of The Strings.

Ζαρρα τι γινεται δεν πλακωνεις κανενα τελευταια και ξεσπασες το καημενο τον String???

Link to comment
Share on other sites

ρε συ kallileo, το ατομο 'η θα ζηταει βλακειες 'η θα λεει βλακειες, κανε αν θες μια βολτα σε οτι εχει ποσταρει και θα καταλαβεις τι εννοω.

τεσπα, μικρος ειναι θα μεγαλωσει....

παω να ξεσπασω στον Manu_Dhthen1 tωρα :boxed::p:boxed:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Zarras

ρε συ kallileo, το ατομο 'η θα ζηταει βλακειες 'η θα λεει βλακειες, κανε αν θες μια βολτα σε οτι εχει ποσταρει και θα καταλαβεις τι εννοω.

τεσπα, μικρος ειναι θα μεγαλωσει....

παω να ξεσπασω στον Manu_Dhthen1 tωρα :boxed::p:boxed:

ρε φίλε τι ζητας τωρα??? ποιο ειναι το προβλημα σου??? γιατι δεν εχω καταλάβει..

ειπαμε τελος ...

ενω εσυ αυτα που ποσταρες ειναι τελεια,.,,, για παραδειγμα εδω..

(σιγα μην κουραστω να δω τι πόσταρες εσυ δεν εχω ελευθερο χρονο)

Sorry, (ΑΣ ΜΕ ΔΙΑΓΡΑΨΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΦΟΥ ΟΣΑ ΕΧΩ ΠΟΣΤΑΡΕΙ ΕΙΝΑΙ ΜΛΚΣ......,

Οπως ξανειπα δεν εχω διάθεση να πειραξω κανένα και να ενοχλήσω εγω το ποσταρα φιλικά...

ok???

Link to comment
Share on other sites

ΜΠΟΡΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΑ ΣΕ ΑΝΤΙΜΙΛΗΣΩ ΚΑΙ ΝΑ ΣΕ ΒΡΙΣΩ ΑΛΑ ΣΕΒΟΜΑΙ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟΣ ΟΠΩΣ ΛΕΣ....

ΟΚ??

ΖΗΤΗΣΑ ΣΥΓΝΩΜΗ ΕΝΩ ΕΣΥ ΣΥΝΕΧΙΖΕΙΣ...

ΣΕΒΟΜΑΙ ΚΑΙ ΤΟ SITE KAI ΔΕΝ ΒΡΙΖΩ...

ΑΝ ΘΕΣ ΕΛΑ ΝΑ ΜΟΥ ΣΠΑΣΕΙΣ ΤΑ ΜΟΥΤΡΑ .... (ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΝΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΩ) (KAI TI ΣΕ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΕΙΣ ΑΥΤΟ?)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.