Jump to content



Hardware sales


Recommended Posts

MSI X48C Platinum 2 κομμάτια σφραγισμένες στο κουτί τους με απόδειξη-εγγύηση 60€ η μια 100€ και οι 2 μαζί.

TOPOWER 1100W Special Edition 87+ σφραγισμένο στο κουτι του απόδειξη-εγγύηση ειναι η limited edition με το σιδερενιο βαλιτσάκι! 130€

Mushkin 6GB (3x2GB) DDR3 PC3-12800 6-7-6-18 Redline σφραγισμένες στο κουτί τους με απόδειξη-εγγύηση. 120€

CSX DIABLO3-2000-2GB-9-9-9-24 D9GTR ελάχιστα χρησιμοποιημένες χωρίς εγγύηση 30€

Link to comment
Share on other sites

χωρις να θελω να κανω κριτικη εαν το εγραφες οτι ηταν κρατημενες δεν θα μπαιναμε στον κοπο να φαμε πορτα

και εφ οσον εφυγαν γιατι τις ποσταρεις?

(ο πρωτος που σου εστειλε ημουν εγω και δεν ειδα αλλο post):wall:

Link to comment
Share on other sites

Τις εβαλα το μεσημερι...μου εστειλες το αργα το βραδυ....

μμμ..περιεργο να εφυγαν μεσα σ`αυτες τις 9-10 ωρες διαφορα...

τεσπα..δεν θα ανοιξουμε κουβεντα εδω..

σ'αυτο εχει δικιο ο rayman144 γιατι την εβαλες και σε αλλο φορουμμε διαφορα απο εδω .Τελος παντων αφου δεν υπαρχουν νασαι καλα.

Link to comment
Share on other sites

Γιατι δεν καταλαβα το απαγορευει κανεις??

καλα εκανες και το εβαλες σε αλλα 100 φορουμ, οταν λες οτι εχουν φυγει δεν τις βαζεις αγγελια και 2ον ενημερωνεις εαν ειναι κρατημενες, γιατι τωρα δεν θα το κοσκινιζαμε. Και μην αρπαζεσαι, να τις αγορασουμε θελαμε (μειναμε με την χαρα) και εσυ να τις δωσεις.

Link to comment
Share on other sites

χαχαχα...τι λε ρε φιλαρακι...μαλλον τα μπερδευεις τα πραγματα...

ο κλασσικος ο Ελληνας....φυτρωνει εκει που δεν τον σπερνουν...χαχαχα...

1ον...οταν μπηκε η αγγελια,τιποτα δεν ειχε πουληθει ουτε ηταν κρατημενο...

2ον...οταν μου εστειλε ο φιλος rayman για το ενδιαφερον του,ομορφα κι ωραια του εξηγησα πως εχει...

3ον...χιλια συγγνωμη που εχω κι αλλα πραγματα να κανω και δεν ειμαι 24/7 μπροστα απο την αγγελια να κανω ενημερωση..

Αυτα...

Link to comment
Share on other sites

TOPOWER 1100W Special Edition 87+ σφραγισμένο στο κουτι του απόδειξη-εγγύηση ειναι η limited edition με το σιδερενιο βαλιτσάκι! 110€

Mushkin 6GB (3x2GB) DDR3 PC3-12800 6-7-6-18 Redline σφραγισμένες στο κουτί τους με απόδειξη-εγγύηση. 90€

CSX DIABLO3-2000-2GB-9-9-9-24 D9GTR ελάχιστα χρησιμοποιημένες χωρίς εγγύηση 30€

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.