Jump to content



ΤΙ ΝΑ ΤΟΥ ΚΑΝΩ ΓΜΤ?????


ATHLON

Recommended Posts

Εχω το κλασσικο CHIEFTEC απο το πλαισιο σε μπλε . Υπαρχει περιπτωση να βρω σπρει ωστε να βαψω τα drive σε ακριβως το ιδιο χρωμα ???? η να το βαψω μαυρο ?? :innocent:

Υ.Γ . Να το βγαλω το πορτακι ??? να το κοψω το πορτακι ?

Υ.ΓΘελω να το κανω προτοτυπο ρε γμτ αλλα δεν μου κατεβαινει καμια ιδεα !!!

:'( :jump: :jump: :'( :confused::blink:

Link to comment
Share on other sites

Αρα λες να το βγαλω εντελως ??? γιατι για να φενετε η lcd οθονη θα πρεπει να βγει το πορτακι !!! η να το κοψω !!!!! και αμα βγει το πορτακι θα φαινονται τα drives τα οποια ειναι ασπρα !@#$#$##% θα πρεπει να τα βαψω μπλε και που θα βρω τετοιο μπλε περλα που εχει το κουτι μου !!!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ATHLON

Αρα λες να το βγαλω εντελως ??? γιατι για να φενετε η lcd οθονη θα πρεπει να βγει το πορτακι !!! η να το κοψω !!!!! και αμα βγει το πορτακι θα φαινονται τα drives τα οποια ειναι ασπρα !@#$#$##% θα πρεπει να τα βαψω μπλε και που θα βρω τετοιο μπλε περλα που εχει το κουτι μου !!!

Δεν χρειαζεται να το βγαλεις για την οθονη! Το κοβεις οπως ειναι...

Link to comment
Share on other sites

Αδερφιααααααααα θελωωωω ιδεεες

πιστευω οτι

πολλοι απο εσας εχετε αγορασει αυτο το κουτακι CHIEFTEC καντε post κανενα κολπακι που εχετε κανει με το πορτακι μπροστα κοψιμο /ραψιμο

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από fANiS_K

Φιλε εχω το ιδιο σε μαυρο!!!!!

Πρεπει αναγκαστικα να το κοψεις? Γιατι δεν το βγαζεις?

Ειναι πολυ ευκολο!

Το θέμα είναι οτι άμα βγει δεν είναι ωραίο. Εγώ άμα το βλέπω χωρίς πόρτα αηδιάζω επειδή φαίνεται οτι κάτι λείπει.

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά μπαίνει το plexy φίλε ATHLON...Κάνε ένα search στο Google όπως σου είπαν τα παιδιά παραπάνω..Κάπου είχε πάρει το μάτι μου συγκεγριμένο How-To-Guide για το μπροστινό plexy!

Link to comment
Share on other sites

Παιδια σορρυ, εγω καταλαβα οτι ηθελε να το βγαλει τελειως!

Ουτε εμενα μου αρεσει χωρις καπακι...

Αν του κανω τη μοντα, και κατι τυχει και το παω στο Πλαισιο, την χανω την εγγυηση?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.