Jump to content



Official "Πανεπιστήμιο & Τριτοβάθμια Εκπαίδευση" thread (UniLab)


hayabusa

Recommended Posts

άκουσα κάτι για "δώρο" κάποια λεφτά ή επιταγές για λάπτοπ για όσους πέρασαν φέτος στο πανεπιστήμιο.

Τι παίζει; Δε θα ρωτούσα αν δεν άκουγα ότι πήγαν στο δημαρχείο και πήραν 2 συμφοιτήτριες που περάσαν με πολύ πιο χαμηλό βαθμό από εμένα. Γιατί ήξερα για κάτι τέτοια,αλλά μόνο για τους πρώτους της σχολής νομίζω.

Link to comment
Share on other sites

άκουσα κάτι για "δώρο" κάποια λεφτά ή επιταγές για λάπτοπ για όσους πέρασαν φέτος στο πανεπιστήμιο.

Τι παίζει; Δε θα ρωτούσα αν δεν άκουγα ότι πήγαν στο δημαρχείο και πήραν 2 συμφοιτήτριες που περάσαν με πολύ πιο χαμηλό βαθμό από εμένα. Γιατί ήξερα για κάτι τέτοια,αλλά μόνο για τους πρώτους της σχολής νομίζω.

για πείτε μπας και πάρουμε κανένα λαπτοπ

εδιτ οχοαοχαοαοχαοχοααχαοχ

http://www.destinpsifiaka.gr/SEligible

Έγινε επεξεργασία από ARMAGEDDON
Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να έχει να κάνει με το χαρτί φορολογίας που μας έδωσαν και το οικογενειακό εισόδημα αν κατάλαβα.

Πάντως οι κοπέλες πήραν ,η μία απ'το Δημαρχείο Πειραιώς και η μία από το Αθηναίων 500 ευρώ και έπαινο.

Εγώ πάντως είμαι από τους πρώτους της σχολής με βάση τη βαθμολογία.

Link to comment
Share on other sites

i_dont_smell_anything_trollcat.jpg

όπως και να έχει κυνήγησε την επιδότηση αφού μπήκες και από τους πρώτους ...

το θέμα είναι ότι με ποιο πρόγραμμα τα πήραν στο net δεν βρίσκω τίποτα για επιδοτήσεις λαπτοπ στους φοιτητές ...

Link to comment
Share on other sites

Ζω στην πιο τέλεια χώρα! Ανταμοίβουν τους παπαγάλους.

Καλά klein.

Εμείς το πράτουμε για το πνεύμα!

Δε συμπλέουμε με το κυρίως ρεύμα! :p

Σήμερα άκουσα πάντως από έναν φίλο και το άλλο,ότι λέει,παίρνουμε και αμοιβή κάθε εξάμηνο ή έτος αν είμαστε οι πρώτοι σε βαθμούς στο τμήμα μας στην εξεταστική.

Link to comment
Share on other sites

O φιλος παντως δεν ηταν παπαγαλος.

(Οκ παπαγαλισε ΑΟΔΕ κλπ, αλλα προφανως οχι στα καθαρα 20αρια σε Μαθ Κατ. Φυσ Κατ. και Φυσ. Γεν, πληροφορικη πηρε 19.9 :p).

[MENTION=14956]uNick[/MENTION], ναι. Μονο 2 ξερω που καταφεραν και το πηραν. Νομιζω πως και τα ορια πλεον εχουν ανεβει...

Έγινε επεξεργασία από z3et
Link to comment
Share on other sites

ε αν είναι δυνατόν δεν θυμήθηκε να γράψει ένα κόμμα και του έκοψε 0,1 ντροπή και αίσχος στον βαθμολογητή για αυτό το απάνθρωπο κόψιμο 0,1 ...

εμένα γιατί όταν ακούω για 20αρια στις πανελλήνιες μου γυρνάνε τα έντερα ?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.