Jump to content



Jewel Smelting στο Lineage 2


jackess

Recommended Posts

Γεια σας λαμπίτες! Πιστεύω πως εδώ ταιριάζει, αλλά άμα δεν κάνει ας το μεταφέρουνε :D

Παίζω lineage 2 (καλά καλά, καίγομαι) και ενώ ξέρω για το smelting (aka augmetion) και έχω κάνει και augment το weapon μου, είδα τώρα τελευταία ότι το ίδιο παίζει και με τα jewels.

παρεμπιπτόντως παίζω σε freya client.

έχω ένα boss jewel set (antharas, zaken's, valakas, baium και queen ant), όλα +20, και θέλω να πάω να τα κάνω augment.

Καταρχήν, ξέρω πως ανταλλάζουμε σε aden στον npc τον blacksmith τις 5xLife stones για μία accessory life stone αλλά δεν έχω βρει που κάνουμε το smelt!

σε ποίον npc πάω; και αξίζει;

ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

Τουλάχιστον εκεί που παίζω εγώ (l2nuLL) δουλεύει γιατί μου έδειξε augmented jewels ένας μέσα από τον server. Μου έδειξε το smelting εκει αλλά δεν το κατάλαβα με τίποτα...για την ακρίβεια μου λέει πήγαινε aden blacksmith και κάνε smelt εκεί, μόνο αυτό.

Link to comment
Share on other sites

δεν μπορεις να τον σκοτωσεις και να του τα βουτηξεις?

Δεν μπορεις να ''βουτηξεις'' καποιο item απο καποιον αλλον παιχτη εκτος και αν εχει καρμα,και εχει και ο server υψηλο drop rate,μονο ετσι και σπανια πεφτει κατι καλο..

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορεις να ''βουτηξεις'' καποιο item απο καποιον αλλον παιχτη εκτος και αν εχει καρμα,και εχει και ο server υψηλο drop rate,μονο ετσι και σπανια πεφτει κατι καλο..

βαρα τον καθε μερα! θα στο δωσει απο μονος του..!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.