Jump to content



Castlevania: Lords of Shadow


Jaco

Recommended Posts

Τυχαία το είδα, δεν ξέρω πόσο παλιό είναι, αλλά μου έπεσαν τα σαγόνια...

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=v1kNvUnvt3w]YouTube - ‪Castlevania Lords of Shadow - Hideo Kojima Special Trailer‬‏[/ame]

Το έχει στο zavvi.com για PS3 με 18 λιρες...

Αν δεν με αποθαρρύνει, κάποιος σε 1 ώρα πατάω το buy... :baby:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

εχει βγει demo στο steam...φοβερο πορτ απτην ομαδα αναπτυξης...πανεμορφο ελαφρυ και τα 60 με σχεση στο 360 που το ειχα τελειωσει στα 30 καρε , αλλη αισθηση.

Μη το χασετε το παιχνίδι, τεραστιο, πανεμορφα τοπια, bosses κτλ κτλ.

Στην τελικη βέβαια μπορεί να πειτε οτι αυτό δεν ειναι 'castlevania'...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Πολύ καλό το παιχνιδάκι. (σε PC)

Δεν εχω παιξει κανενα Castlevania μιας και ποτε δεν είχα δική μου κονσολα πλην του playstation 1. Ισως να εχω δοκιμάσει καποιο παλια αλλα δεν θυμάμαι.

Ειναι τεραστιο απ οτι εχω καταλάβει εγω και πανεμορφο!

Επίσης είναι αρκετα δυσκολο σε σχέση με άλλα παιχνιδια (το παιζω στο νορμαλ), θέλει δηλαδή προσοχη στις μάχες και χρήση evade/block/combos και οχι απλα όλα-τα-σφαζω-όλα-τα-μαχαιρώνω.

Είδα μερικους γριφους μέχρι τωρα (3ο chapter-τωρα παλευω το 1ο "μεγάλο" boss) αλλα όχι κατι ιδιαίτερα απαιτητικό, ελπίζω να εχει κι άλλους και πιο δυσκολους γιατι μ αρέσουν πολύ. :T:

Edit: Αν χρησιμοποιήσουμε τα cheats της ultimate έκδοσης για pc, χάνουμε κατι?

Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλό το παιχνιδάκι. (σε PC)

Δεν εχω παιξει κανενα Castlevania μιας και ποτε δεν είχα δική μου κονσολα πλην του playstation 1. Ισως να εχω δοκιμάσει καποιο παλια αλλα δεν θυμάμαι.

Ειναι τεραστιο απ οτι εχω καταλάβει εγω και πανεμορφο!

Επίσης είναι αρκετα δυσκολο σε σχέση με άλλα παιχνιδια (το παιζω στο νορμαλ), θέλει δηλαδή προσοχη στις μάχες και χρήση evade/block/combos και οχι απλα όλα-τα-σφαζω-όλα-τα-μαχαιρώνω.

Είδα μερικους γριφους μέχρι τωρα (3ο chapter-τωρα παλευω το 1ο "μεγάλο" boss) αλλα όχι κατι ιδιαίτερα απαιτητικό, ελπίζω να εχει κι άλλους και πιο δυσκολους γιατι μ αρέσουν πολύ. :T:

Edit: Αν χρησιμοποιήσουμε τα cheats της ultimate έκδοσης για pc, χάνουμε κατι?

Παράτα το καινούριο, βγάλε το ps1 από το πατάρι και βρες το symphony of the night. Παίζεται χαλαρά - δεν έχει γεράσει καθόλου.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.