Jump to content



Ξεπούλημα!


Recommended Posts

Ο πάγκος και το πληκτρολόγιο πωλήθηκαν στον predator!

Ευχαριστώ πολύ!

[MENTION=20011]albertstheory[/MENTION], δες μερικές φωτογραφίες για το p1i, όπως σου είπα έχω το κουτί, το gps, τον φορτιστή, και νομίζω θα μπορέσω να σου βρω την βάση για το γραφείο. Επίσης έχω και μια 512 κάρτα μνήμης.

photos

Link to comment
Share on other sites

Έχουν μείνει τα ακόλουθα, θα μπορώ να σας τα δώσω μέχρι αύριο το απόγευμα, μετά θα λείπω εκτός Αττικής για κανένα μήνα.

Όποιος ενδιαφέρεται μπορώ να τα φέρω σε όποια περιοχή της Αθήνας θέλετε, αν όχι σήμερα για τις κεντρικές περιοχές σίγουρα αύριο.

Σε μερικά μειώθηκαν οι τιμές μπας και φύγουν!

Switch: TP-Link 5 port unmanaged gigabit αχρησιμοποίητο

10 ευρώ. δεσμεύτηκε για τον panos2k

ADSL router:

d-link dsl-2640b 20 ευρώ (σχεδόν αχρησιμοποίητο) μου έχει πει ο Kanonieris, θα περιμένω μέχρι το βράδυ απάντηση

sonyericsson p1i στα 30 ευρώ

intel ssd x25-v 40GB αγορασμένος 29/11/2010, δουλεύει μια χαρά χωρίς πρόβλημα. Υπάρχει απόδειξη και το κουτί του. 50 ευρώ.

Πληκτρολόγιο Logitech illuminated keyboard αγορασμένο 23/9/2009 με απόδειξη 40 ευρώ

Κάρτα τηλεόρασης leadtek radio tuner (σκέτη χωρίς καλώδια κλπ) 10 ευρώ

Δορυφορική κάρτα skystar 2 pci 15 ευρώ καλώδια και τηλεκοντρόλ δύσκολο, θα τα ψάξω.

Ψύκτρα cpu scythe infinity μαζί με το κουτί της και τα εξαρτήματά της 15 ευρώ.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.