Jump to content



Best "Internet on the go"


jpcupra

Recommended Posts

ελεω μιας μετακομισης που θα πραγματοποιηθει στα τελη του μηνα και επειδη η τρελλας θελει 30 μερες για να μου μεταφερει την γραμμη,θελω να προβω στην αγορα ενος τετοιου πακετου και θα ηθελα να μου πουνε τις εντυπωσεις τους οι κατοχοι των "on the go" προγραμματων που εχουν στην κατοχη τους. απο wind και vodafone μεχρι cosmote.

ευχαριστω...

Link to comment
Share on other sites

να σου πω την ταπινη μου γνωμη μην πας σε κατι τετοιο.Εβαλε ενα φιλος μου πριν λιγο καιρο και τωρα ουτε που το χρησιμοποιηει.Ψαξε για κανα wifi γυρω σου καλυτερα....

Link to comment
Share on other sites

To καλύτερο "on the go" είναι αυτό που πιάνει στην περιοχή σου!

Πήγαινε με παρέα εκεί που μετακομίζεις και δοκίμασε τις εταιρίες να δεις τι σήμα έχει στο κινητό σου! όποια σου βγάζει περισσότερο 3g σήμα θα πηγαίνει και καλύτερα! Εγώ προσωπικά απο την cosmote είμαι πολύ ευχαριστημένος αλλά αυτό συμβαίνει λόγω του οτι έχει full σήμα στην περιοχή μου!

Αλλά κατ' εμε η καλύτερη λύση είναι πας... βλέπεις αν κάποιος στην πολυκατοικία έχει WIFI τον πιάνεις και του λές σου δίνω 20 euro/μήνα μου δίνεις το password του wifi σου? και εσύ δίνεις μόνο 20 euro και τον γείτονα δεν κλέβεις!

Link to comment
Share on other sites

To καλύτερο "on the go" είναι αυτό που πιάνει στην περιοχή σου!

Πήγαινε με παρέα εκεί που μετακομίζεις και δοκίμασε τις εταιρίες να δεις τι σήμα έχει στο κινητό σου! όποια σου βγάζει περισσότερο 3g σήμα θα πηγαίνει και καλύτερα! Εγώ προσωπικά απο την cosmote είμαι πολύ ευχαριστημένος αλλά αυτό συμβαίνει λόγω του οτι έχει full σήμα στην περιοχή μου!

Αλλά κατ' εμε η καλύτερη λύση είναι πας... βλέπεις αν κάποιος στην πολυκατοικία έχει WIFI τον πιάνεις και του λές σου δίνω 20 euro/μήνα μου δίνεις το password του wifi σου? και εσύ δίνεις μόνο 20 euro και τον γείτονα δεν κλέβεις!

δεν θα το ελεγα.Πρωτον για τι αν ειναι στο πειραια, πολυ πιθανο να βρει ανοικτο δυκτιο.Δευτερον ειναι για λιγο καιρο.

Εσυ τι ταχυτητες πιανεις παντος?

Link to comment
Share on other sites

Κι άμα βρέξει θα έχεις και ... πυροτεχνήματα στο σπίτι :p:suicide:

εγώ το είχα κάνει έτσι στο χωρίο μου με στικάκη της vodafone!!! προέκταση και αγοράσεις και ένα κουτάκι με σοκολατάκια ferrero rocce......τα τρώς.....και μετά βάζεις το στικάκι μέσα στο κουτάκι.....μονωτική ταινία γύρω γύρω κτλπ...

Αυτό έχει Νοέμβρη Δεκέμβρη και δεν είχα κανένα πρόβλημα με βροχές κτλπ..

Αυτό που λένε τα παιδιά είναι το πιο σωστό...!με το κινητό σου δοκιμάζεις το 3G σήμα σου για να σιγουρευτείς.....

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.