Jump to content



netmod και windows 2003 κανείς?


JiMk

Recommended Posts

Βασικά το netmod που είχα (το παλιο) στα XP το είχα εγκαταστήσει με το cd που είχε η συσκευή όταν μου την είχαν φέρει και εννοείται ΟΧΙ USB. Σειριακά, και μου δούλευε απροβλημάτιστα.;)

Link to comment
Share on other sites

Βεβαιώσου ότι δεν έχεις πρόβλημα με τη σειριακή σου και δοκίμασε να συνδεθείς σειρακά. Αλλιώς αν δεν δείς φώς και έχεις πεισμώσει, θα σου πρότεινα να πάρεις ένα ανταπτοράκι (sic) από USB σε σειρακό. Στο pc σου έχεις 1 ή 2 σειριακές;

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από astrolabos [Σήμερα, στις 03:16]

Και για 2000/XP κάνεις δουλειά. Το θέμα είναι να μπορέσεις να το συνδέσεις σειριακά.

Μάλλον θα τους πάρω τηλ από βδομάδα να έρθουν να το αλλάξουν ξανά.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από astrolabos [Χθες, στις 22:19]

Βεβαιώσου ότι δεν έχεις πρόβλημα με τη σειριακή σου και δοκίμασε να συνδεθείς σειρακά. Αλλιώς αν δεν δείς φώς και έχεις πεισμώσει, θα σου πρότεινα να πάρεις ένα ανταπτοράκι (sic) από USB σε σειρακό. Στο pc σου έχεις 1 ή 2 σειριακές;

Απο που μπορώ να το προμιθευτώ? μέχρι και το TV-tuner παίζει στα 2003... αυτό το ριμάδι το νετμοντ μου έχει μείνει.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.