Jump to content



Samsung Galaxy s2


spyvelm

Recommended Posts

Νομιζω πως ειναι καιρος ν ανοιχτει ενα θεμα κ για το s2 μιας κ συνεχως αυξανονται οι κατοχοι του εν λογω κινητου!!

ας μοιραστουμε εδω τους προβληματισμους μας κ τους πειρασματισμους μας..

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 58
  • Created
  • Last Reply

Το έχω παραγγείλει και λογικά θα το πάρω μέσα στη βδομάδα. Σημείωση ότι ο γερμανός το έχει 599 Ευρώ ενώ πλαίσιο 480...

Υπάρχει κάποιος που το έχει και έχει να μου πει κάποιο σοβαρό λόγο να μην το πάρω?

Διάβασα κάπου στο web ότι έχει μεγαλύτερη κατανάλωση μπαταρίας από άλλα android της κατηγορίας του? Ισχύει τόσο πολύ σε βαθμό που γίνεται λόγος για να μην το πάρει κανείς?

Link to comment
Share on other sites

Κοιτα εμενα με πολυ καλη χρηση κ εξοικονομηση ενεργειας ανοιχτη μ κραταει το πολυ 2 μερες...δεν ειναι κ οτι καλυτερο αλλα ολα τα smartphone εκει κυμαινονται!!και το 4αρι που ειχα πιο πριν τοσο κραταγε...

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει άμα είναι όπως τα λες παλέυεται... Απλά διάβασα σε εάν review ότι μισάωρο με wifi σημαίνει μειον 20%-30% μπαταρία...

Πέραν της οθόνης ή της ταχύτητας του επεξεργαστή ή καμερας (τα προφανή) κάτι άλλο που να είναι στα θετικά?

Αντίστοιχα κάτι στα αρνητικά?

Το σκέφτομαι ακόμα να το πάρω ή όχι... απο τη μια είναι τέρας και είχα καιρό να έχω κινητό τέρας... από την άλλη είναι και παντοφλα (λεπτή παντόφλα)...

Link to comment
Share on other sites

Το μονο αρνητικο που εχω εντοπισει ειναι το wifi του..θα ηθελα να πιανει καλυτερα..κατα τα αλλα το κινητο ειναι αστερι..απο μενα παρτο με κλειστα ματια

Link to comment
Share on other sites

Εγω το εχω εδω και σχεδον 2 μηνες...Το wifi του ειναι η αδυναμια του και μια αλλη που βεβαια την εχουν και πολλα αλλα κινητα αλλα εχει γινει πολυς ντορος συγκεκριμενα με το s2 και δεν καταλαβαινω γιατι...To pink spot στην καμερα

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδιά όταν λέτε αδυναμία στο wifi δηλαδή σε βαθμό που δεν σου επιτρέπει να συνδέεσαι σε ένα hot spot εκτός αν βρίσκεσαι πολυ κοντά στο router?

Δηλαδή αραγματάκι σε καφετέρια και wi-fi το ξεχνάω?

Σημείωση : είπα πλαίσιο επειδή θα γίνει χρήση επιδότησης...

Αλήθεια ξέρει κανένας κάποιο κατάστημα που να μπορεί να συγχωνέψει το ποσό επιδοτήσων 2 διαφορετικών εταιριών (Vodafone , Wind) ? Στο πλαίσιο σε αυτό το κομμάτι έφαγα πόρτα,, αν ξέρετε κάποιο πραγματικά με σώνετε 100 ευρώπουλα...

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδιά όταν λέτε αδυναμία στο wifi δηλαδή σε βαθμό που δεν σου επιτρέπει να συνδέεσαι σε ένα hot spot εκτός αν βρίσκεσαι πολυ κοντά στο router?

Δηλαδή αραγματάκι σε καφετέρια και wi-fi το ξεχνάω?

Σημείωση : είπα πλαίσιο επειδή θα γίνει χρήση επιδότησης...

Αλήθεια ξέρει κανένας κάποιο κατάστημα που να μπορεί να συγχωνέψει το ποσό επιδοτήσων 2 διαφορετικών εταιριών (Vodafone , Wind) ? Στο πλαίσιο σε αυτό το κομμάτι έφαγα πόρτα,, αν ξέρετε κάποιο πραγματικά με σώνετε 100 ευρώπουλα...

δεν νομιζω να εχει προβλημα σε hot spot..σε μια καφετερια που συχναζω πχ σε αποσταση 15-20 μετρων απο το ρουτερ εγω εχω 1-2 γραμμες κ το defy φιλου εχει 3 κολλημενες...δεν συζηταω για iphone..Παιζει να εχουν φουλ σημα..

Τελος αυτο που ζητας για συγχωνευση των επιδοτησεων μ φαινεται πως δεν γινεται σε κανενα καταστημα για το λογο οταν παιρνεις την επιοδτηση αφορα για αγορα συσκευης κ οχι μερους αυτης...

Link to comment
Share on other sites

Εγω το εχω εδω και σχεδον 2 μηνες...Το wifi του ειναι η αδυναμια του και μια αλλη που βεβαια την εχουν και πολλα αλλα κινητα αλλα εχει γινει πολυς ντορος συγκεκριμενα με το s2 και δεν καταλαβαινω γιατι...To pink spot στην καμερα

Pink spot??καντο λιγο πιο λιανα....

Link to comment
Share on other sites

Σε λευκο τοιχο και με συγκεκριμενες συνθηκες (χαμηλο φωτισμο) το χρωμα του τοιχου ειναι ροζ :p Εμενα προσωπικα δεν με ενοχλει γιατι δεν εχω βγαλει ποτε τετοια φωτογραφια (εκτος απο οταν δοκιμασα αν ισχυει) και εκτος των αλλων σας λεω το εχουν πολλα κινητα αυτο. Ειναι θεμα φακου υποθετω του πολωτικου φιλτρου.

ΥΓ Για το yellow tint (κιτρινισμα στο ακρο της οθονης με γκρι φοντο και φωτεινοτητα τερμα κατω) δεν μιλαω καν γιατι πρεπει να ειναι καποιος καμενος για να το παρατηρησει και ομως ΚΑΙ για αυτο εχει γινει χαμος LOL

Link to comment
Share on other sites

οκ το εκανες πολυ λιανα κ δεν μας ενδιαφερει αν το εχει...εμενα με ικανοποιει το γεγονος οτι το κινητο πεταει!!:man_in_love:

ΛΟΛ ΛΟΛ ΛΟΛ ΛΟΛ ΛΟΛ

Eιναι σημαντικο αυτο αν το ασπρο στο βγαζει ροζ, προφανως θα εχει λαθος saturation η contrast. Aπο ενα τετοιο κινητο θες να ειναι τα παντα τελεια.....και πρεπει να ειναι τελεια....

Link to comment
Share on other sites

Σας λεω εγω μονο βραδυ σπιτι με λαμπα πυρακτωσεως χαμηλης ισχυος και βγαζοντας φωτογραφια ασπρο τοιχο το βλεπω.Αλλα και αλλα κινητα σας λεω το εχουν αυτο.

Link to comment
Share on other sites

Το κινητάκι αγοράστηκε τελικά στην τιμή που ανέφερα πιο πάνω..

Θα μου το στείλουν οι δικοί μου από αθήνα μεθάυριο οπότε θα σας πω και εντυπώσεις...

Ελπίζω να μην το χώσω αγγελία σε μια βδομάδα...Δεν ξέρω είμαι επιφαλακτικός με την άνεση της παντόφλας...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.