Jump to content



iPhone 4 ή iPodTouch transformer?


uNick

Αφου διαβασετε το κειμενο απαντηστε:  

5 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

οπως αλλωνιζα στους παγκους του ebay επεσε το ματι μου σε ενα συγκεκριμενο προιον...

το apple peel και το official page

το οποιον αναλαμβανει να μεταμορφωσει το iPodTouch (4ης γενιας) σε iPhone... δηλαδη... σου δινει δυνατοτητα κλησεων, μηνυματων, πλοηγηση στο ιντερνετ χωρις WiFi.

οποτε εχουμε...

iPod Touch 4gen = 260€

Apple peel 520ii (+μεταφορικα) ≈ 100€

Συνολο = 360€

iPhone 4 = 650€

αξιζει να το κανω??? ειναι το iPod touch στις εφαρμογες/σερφαρισμα που λενε εξισου καλο με το iPhone???

ty!! :D

Link to comment
Share on other sites

Έλα ρε συ και βέβαια δεν αξίζει, μπορεί να γλυτώνεις λεφτά αλλά μοιάζει με κινέζικη απομίμηση... Δες πόσο μεγάλο περιθώριο έχει πάνω και κάτω από την οθόνη όταν μπαίνει αυτή η ειδική θήκη που το κάνει κινητό...

Καλύτερα δώσε αυτά τα λεφτά και πάρε ένα κανονικό κινητό :p

αξιζει να το κανω??? ειναι το iPod touch στις εφαρμογες/σερφαρισμα που λενε εξισου καλο με το iPhone???

Από ταχύτητα τα ίδια είναι και μάλιστα το ipod touch είναι λίγο πιο γρήγορο γιατί δεν έχει εφαρμογές τηλεφώνου να τρέχουν στο backround.

Link to comment
Share on other sites

περιθωριου που το ειδες??? σε βιντεο που εχω δει εφαρμοζει τελεια

DvVJ3.jpg

(mad photoshop skillzzzz :hehe:)

Το κανονικό iphone δεν είναι έτσι

iphone41.jpg

Δες την απόσταση του home button από την άκρη στο κανονικό τηλέφωνο και στο μουφα :p

Link to comment
Share on other sites

χααχαχαχαχαχ... βσκ υπαρχει εκδοση με 2 σιμ.. :p

Χαχαχαχα, δεν παίρνεις το κινέζικο λέω εγώ? Μπορεί να υποστηρίζει flash :hehe:

Πέρα από την πλάκα δεν κοιτάς για κάποιο μεταχειρισμένο σε καλή κατάσταση? Τουλάχιστον θα είναι κανονικό iphone

Link to comment
Share on other sites

Ανάλογα με την κατάσταση του, άμα είναι σαν καινούργιο με προστασίες οθόνης, χωρίς σημάδια κτλπ αξίζει να δώσεις 450, δεν ξέρω βέβαια να θα βρεις σε τέτοια τιμή τώρα (εγώ είχα δει κάποια στο ebay γυρω στα 450) Από ebay Αμερικής έχει με $580 (~410 euro) καινούργιο στο κουτί του, απλά πρέπει να θυμάσαι το τελωνείο.

Link to comment
Share on other sites

δεν ειμαι ατομο που αλλαζει τα κινητα του συνεχεια.. με αυτο εδω ειμαι 3+ χρονια. (το μετανιωσα που το πηρα οσο δεν παει αλλο..). ξερω οτι θα μεινω για αλλο τοσο καιρο με το 4

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.