Jump to content



Samsung galaxy s


Reselie

Recommended Posts

πωλείται galaxy s σε υπεράριστh κατάσταση στο κουτί του.δεν έχει πέσει ποτε κάτω και από τη πρώτη μέρα είναι μέσα στη δερμάτινη θήκη της Samsung.ROM 2.3.3.to κινητό είναι 4 μηνών.

230E

Link to comment
Share on other sites

Αν είναι το 16άρι ναι. Αλλιώς όταν έχει 325 καινούριο πόσο να το πουλήσει?

Μια χαρά τιμή το δίνει, πρόσφατα έψαχνα και εγώ το ίδιο κινητό το οποίο και αγόρασα και δεν έπεφτε κάτω από τα 250 !!

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά τιμή το δίνει, πρόσφατα έψαχνα και εγώ το ίδιο κινητό το οποίο και αγόρασα και δεν έπεφτε κάτω από τα 250 !!

Η αγορά μτχ διαμορφώνεται από τους αγοραστές κυρίως. Προσωπικά δε δίνω πάνω από τη μισή τιμή του καινούριου, αλλά γούστα είναι αυτά... Το S μου αρέσει σαν εργαλείο αλλά μτχ με κέρδος κάτω από 25%, γιατί?

Τέσπα, περί ορέξεως.

Link to comment
Share on other sites

To μονο που θα πώ είναι οτι απο τις πρώτες 3 ώρες της αγγελίας είχα περίπου 6-7 πμ σε άλλο φόρουμ , 2 sms και 2-3 αναπάντητες... έφυγε 2 ώρες μετα που ξύπνησα και είδα το πρώτο sms...!

όπως και να έχει στα περισσότερα μαγαζιά ξανανέβηκε στα 399~ εκτός ελαχίστων περιπτώσεων...

και όχι δε θεωρώ οτι θα έπρεπε (ούτε θα το έκανα) να το δώσω λιγότερο γιατί ειναι ξεφτίλα απο κάποιο σημείο και μετά.. (άσε που δεν είχε το παραμικρό σημαδάκι πάνω του....)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.