Jump to content



Thermalright, Coolermaster, Intel


budragenio

Recommended Posts

1) Intel Dual Core E3400 box, αγορασμένος χθές από πλαίσιο, με 3 χρόνια εγγύηση, απλώς δοκιμάστηκε με m/b που αποδείχτηκε ότι έχει πρόβλημα οπότε μου περισσεύει πλέον. Στα 30 ευρώ.

2)Thermalright Ultra 120, δεν νομίζω ότι χρειάζονται συστάσεις για μια από τις κορυφαίες ψύκτρες για socket 775. Κάπου πρέπει να έχω θαμμένο ένα 12ρι, αν το βρω θα δωθεί σαν δώρο. Τιμή 20 ευρώ.

3)Case Coolermaster Gladiator 600, κομπλέ με τα παρελκόμενα του. Αριστο εκτός από μια γρατσουνιά περίπου 5-6 cm σε 1 από τα πλαινά καπάκια. Στα 35 ευρώ.

Παραλαβή από το σπίτι μου (αθήνα), αλλιώς αποστολή αφού προηγηθεί κατάθεση.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
1)

3)Case Coolermaster Gladiator 600, κομπλέ με τα παρελκόμενα του. Αριστο εκτός από μια γρατσουνιά περίπου 5-6 cm σε 1 από τα πλαινά καπάκια. Στα 35 ευρώ.

Παραλαβή από το σπίτι μου (αθήνα), αλλιώς αποστολή αφού προηγηθεί κατάθεση.

Καλησπέρα!

Ενδιαφέρομαι για το κουτί, αν βέβαια είναι ακόμη διαθέσιμο. Προτίστως θα ήθελα να ξέρω πόσο θα κοστίσει με τα μεταφορικά (ΚΤΕΛ μάλλον) για Θεσσαλονίκη.

Σου έχω στείλει και p.m. σχετικά.

Φιλικά

Ντανιέλ

Θεσσαλονίκη.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.