Jump to content



Αγορα δυνατου gaming laptop μεχρι 1400 ευρω


ababapanos

Recommended Posts

εστειλα μαιλ στον eBay - The UK's Online Marketplace

και μου απαντησε τα παρακατω...

Hi Panos,

Delivery with UPS in 1-2 working days is 99 euros, with tracking number.

Blu-Ray ROM is optional upgrafe for 99 euros.

I can have laptop in stock in just 7 working days.

Regards,

Justin

99 ευρω για μεταφορικα που μου λεει πολλα δεν ειναι? εσεις θα τον εμπιστευοσασταν τον συγκεκριμενο?

Link to comment
Share on other sites

Βασικα στελνει και απο Ηνωμενο Βασιλειο (καλα λιρες δεν εχουν εκει; )

Προσωπικα δεν εμπιστευομαι για ακριβες αγορες τα online καταστηματα του εξωτερικου.

Αντε να παρω κανεναν ανταπτορα, κανενα screen protecton.Μεχρι εκει.:man_in_love:

Link to comment
Share on other sites

εστειλα μαιλ στον eBay - The UK's Online Marketplace

και μου απαντησε τα παρακατω...

Hi Panos,

Delivery with UPS in 1-2 working days is 99 euros, with tracking number.

Blu-Ray ROM is optional upgrafe for 99 euros.

I can have laptop in stock in just 7 working days.

Regards,

Justin

99 ευρω για μεταφορικα που μου λεει πολλα δεν ειναι? εσεις θα τον εμπιστευοσασταν τον συγκεκριμενο?

Άμα έρχεται ασφαλισμένο - που φαντάζομαι ότι είναι η περίπτωση, δεν είναι παράλογο. To θέμα είναι ότι υπάρχει και στην Ελλάδα το συγκεκριμένο. Υπάρχουν και φτηνότερες εκδόσεις (12gb ram τι να τα κάνεις :p). Επίσης να σου επιστήσω την προσοχή στο γεγονός ότι gaming σε "3D" / 1920χ1080 θέλει ιδιαίτερα ισχυρή κάρτα γραφικών, την οποία δε διαθέτει το μηχάνημα. Και για να είμαστε και ειλικρινείς, ακόμα και σε απλό 1920χ1080 θα κάνεις συμβιβασμούς στο ποσό των εφέ.

Εκτός άμα το θες για 3d movies, οπότε πάω πάσσο.

Link to comment
Share on other sites

Μια απορια θα μου λυσετε εμενα;

Εχετε παιξει 3D σε 17αρα οθονη;

Ειχα παιξει για κανενα Τεταρτο στην οθονη του HP envy 17 που προτεινε ο φιλος The One και μου βγηκαν τα ματια εξω.

Μπορει να μην ειμαι συνηθισμενος βεβαια στα γυαλια αυτα, αλλα το θεωρω πολυυυ κουραστικο να κλεινεις 4ωρο-5ωρο μπροστα απο τετοιες οθονες.

Link to comment
Share on other sites

μισο λεπτο βρε παιδια? στελνουν Ελλαδα δηλαδη? γιατι δεν ειδα κατι... mazax αν μπορεις να μου δωσεις πληροφοριες πως να το αγορασω και εγω...

Αν και εγω θα φτιαξω κατι μεχρι 1500 ευρω το πολυ...

ευχαριστω πολυ

Link to comment
Share on other sites

παιδια εχουν βγει τα καινουρια Toshiba QOSMIO X770 με 3d οθονη???

βρικα το ebay αυτο, και λεω να το παρω. τι λετε αξιζει? τον συγκεκριμενο πωλητη τον βλεπετε αξιοπηστο?

TOSHIBA Qosmio X770 17" FullHD 3D Core I7 2630QM 2.9Ghz | eBay

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.