Jump to content



Αναζήτηση Aegir fan


MicAn

Recommended Posts

λογικα οποιοσδηποτε ιδιων διαστασεων και αναλογης αποδοσης θα κανει.

πχ excalibur

Η πρόταση είναι σίγουρα είναι ενδιαφέρουσα, αλλά ζητείται ο ίδιος ακριβώς ανεμιστήρας.

Πάρε έναν οποιοδήποτε με τις ίδιες διαστάσεις.

Υποτίθεται ότι στην push-pull διάταξη βάζεις ίδιους ακριβώς ανεμιστήρες, κυρίως όσο αφορά στροφές και παροχή αέρα.

Link to comment
Share on other sites

Είσαι σίγουρος ότι δεν είναι ένας απ'αυτούς εδώ?

Αν όχι, μπορώ να σε βοηθήσω, αγόρασα πρόσφατα την Aegir αλλά δε χρησιμοποίησα ποτέ τον ανεμιστήρα που έχει, έβαλα έναν Noiseblocker. Στείλε πμ, αν χρειαστείς

Link to comment
Share on other sites

Είσαι σίγουρος ότι δεν είναι ένας απ'αυτούς εδώ?

Δυστυχώς δεν είναι αυτοί παιδιά.

Δεν υπάρχει ούτε στην ελληνική, ούτε στην ευρωπαϊκή, ούτε στην αμερικάνικη αγορά. Το ψάχνω μέρες τώρα.

Και επειδή μου έχει κάνει αίσθηση, θα στείλω σχετικό email στην xigmatek, να μου πούνε γιατί δεν κυκλοφορεί στην αγορά.

Μια εναλλακτική λύση θα ήταν αυτοί, αλλά αφού πρώτα κυκλοφορήσουν στην αγορά θα πρέπει να αγοραστούν δύο.

Αν όχι, μπορώ να σε βοηθήσω, αγόρασα πρόσφατα την Aegir αλλά δε χρησιμοποίησα ποτέ τον ανεμιστήρα που έχει, έβαλα έναν Noiseblocker. Στείλε πμ, αν χρειαστείς

Η προσφορά σου είναι συγκινητική, σε ευχαριστώ πολύ.

Θα σου στείλω π.μ.

Link to comment
Share on other sites

Η προσφορά σου είναι συγκινητική, σε ευχαριστώ πολύ.

Θα σου στείλω π.μ.

Ότι κάνεις το βρίσκεις φίλε μου, κάποτε το είχες κάνει και εσύ σε μένα εκεί που δεν το περίμενα. :)

Link to comment
Share on other sites

Απίστευτο !

Αφού η xigmatek μου επαλήθευσε ότι όντως ο ανεμιστήρας δεν υπάρχει στην αγορά, μου είπε ότι ο μόνος τρόπος απόκτησης είναι με παραγγελία από το εργοστάσιο στην Κίνα.

Ωχ, σκέφτηκα ...

Και πόσο το μαλλί παιδιά τους λέω ?

140 ευρώ μου είπανε και έμεινα άφωνος.

Γιατί βρε παιδιά ? (συνεχίζω εγώ να προκαλώ την τύχη μου)

Γιατί πρέπει λέει να στείλεις δικό σου courier να πάει στο εργοστάσιο, να παραλάβει τον ανεμιστήρα, να τον συσκευάσει και να στον φέρει στο σπίτι σου.

Άλλος τρόπος αποστολής δεν υπάρχει βρε παιδιά ?

Όχι δεν υπάρχει ...

Να 'ναι καλά ο Λεωνίδας (pleistoanaktas) που με βόλεψε ...

Link to comment
Share on other sites

Χαχαχαχα

Γιατί πρέπει λέει να στείλεις δικό σου courier να πάει στο εργοστάσιο, να παραλάβει τον ανεμιστήρα, να τον συσκευάσει και να στον φέρει στο σπίτι σου.

Πάλι καλά που δεν σου είπανε να

Γιατί πρέπει λέει να στείλεις δικό σου courier να πάει στο εργοστάσιο, να βρει τα υλικά, να συναρμολογήσει τον ανεμιστήρα, να τον δοκιμάσει, να τον παραλάβει, να τον συσκευάσει, να πληρώσει και να στον φέρει στο σπίτι σου.

Έλεος !!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.