Jump to content



HTC HD2 FULL EXTRA!


N3M3SYS

Recommended Posts

είχα δόση μια προσφορά στα 250ε στο φίλο μας αλλά με τα νέα δεδομένα από χτεσινή ερευνά στα 200ε είναι καλοπληρωμένο αυτή την στιγμή.

Η προσφορα σου απερριφθει, και τα σχολια σου οπως και των υπολοιπων μελων, εγιναν δεκτα χωρις δυσαρεστες επισημανσεις απο μερους μου. Δεν καταλαβα γιατι κοπτεσαι τοσο για την τιμη που εχω και για το αν θα το πουλησω ή οχι, εδω εμενα δεν με απασχολει τοσο... Και μου κανει εντυπωση που ακομη δεν το αγορασες απο καπου αλλου οπως ειπες, φθηνοτερα.

Link to comment
Share on other sites

Σε τετοιους καιρους οικονομικης κρισης πολλοι περιμενουνε καποια καλη προσφορα ν αγορασουνε μεταχειρισμενο κινητο λογο οτι τα καινουρια ειναι πανακριβα. Φιλικα παντα καλο θα ηταν να διευκολυνουμε τον κοσμο πιστευω και μεταξυ μας και οχι να βαζουμε τον αλλο στο διλημα αν θα δωσει 50€ παραπανω να το παρει καινουριο επειδη μεταχειρα. στο κοπαναει ο αλλος πχ. Δεν αναφερομαι σ εσενα φιλε N3M3SYS γενικα μιλαω. Φιλικα Νικος

Link to comment
Share on other sites

Σε τετοιους καιρους οικονομικης κρισης πολλοι περιμενουνε καποια καλη προσφορα ν αγορασουνε μεταχειρισμενο κινητο λογο οτι τα καινουρια ειναι πανακριβα. Φιλικα παντα καλο θα ηταν να διευκολυνουμε τον κοσμο πιστευω και μεταξυ μας και οχι να βαζουμε τον αλλο στο διλημα αν θα δωσει 50€ παραπανω να το παρει καινουριο επειδη μεταχειρα. στο κοπαναει ο αλλος πχ. Δεν αναφερομαι σ εσενα φιλε N3M3SYS γενικα μιλαω. Φιλικα Νικος

Καλοδεχουμενα τα σχολια και οι επισημανσεις οπως το δικο σου φιλε και των αλλων, αλλα δεν ειναι μονο το τι θα πεις αλλα και πως θα το πεις δηλ. υφος και τροπος, ολα τα αλλα ειναι διαπραγματευσιμα.

Link to comment
Share on other sites

Η προσφορα σου απερριφθει, και τα σχολια σου οπως και των υπολοιπων μελων, εγιναν δεκτα χωρις δυσαρεστες επισημανσεις απο μερους μου. Δεν καταλαβα γιατι κοπτεσαι τοσο για την τιμη που εχω και για το αν θα το πουλησω ή οχι, εδω εμενα δεν με απασχολει τοσο... Και μου κανει εντυπωση που ακομη δεν το αγορασες απο καπου αλλου οπως ειπες, φθηνοτερα.

φίλε μου ποτέ δεν σου είπα ότι θα το αγοράσω καινούργιο αλλά το ποσό το βρήκα καινούργιο. το ψάχνω μεταχειρισμένο η λόγοι λίγο πολύ είναι γνωστή. επειδή μου έρχεται μαιλ από τα ποστ σου δηλώνω και εγώ ενδιαφέρων αλλά όχι στα λεφτά που θες. από ότι ξέρω έχω αυτό το δικαίωμα η κάνω λάθος; μην εκνευρίζεσαι η αγορά έχει πρόβλημα και το χρήμα δεν κινητέ και εγώ κάνω μια προσφορά 200ε τώρα όμορφα και ωραία.. η την δέχεσαι η την απορριφτείς πάντα φιλικά.

Link to comment
Share on other sites

φίλε μου ποτέ δεν σου είπα ότι θα το αγοράσω καινούργιο αλλά το ποσό το βρήκα καινούργιο. το ψάχνω μεταχειρισμένο η λόγοι λίγο πολύ είναι γνωστή. επειδή μου έρχεται μαιλ από τα ποστ σου δηλώνω και εγώ ενδιαφέρων αλλά όχι στα λεφτά που θες. από ότι ξέρω έχω αυτό το δικαίωμα η κάνω λάθος; μην εκνευρίζεσαι η αγορά έχει πρόβλημα και το χρήμα δεν κινητέ και εγώ κάνω μια προσφορά 200ε τώρα όμορφα και ωραία.. η την δέχεσαι η την απορριφτείς πάντα φιλικά.

Η ορθογραφία σου να δεις τι πρόβλημα έχει... Αν δεν τα καταφέρνεις, βάλε έναν ορθογραφικό έλεγχο (φιλική συμβουλή)

Στο θέμα μας τώρα:

Οι αγγελίες έχουν ανοίξει για να υπάρχει διαφάνεια στις συνεννοήσεις των δύο πλευρών, όχι για ψιλοκούβεντο. Ναι μπορείτε να ζητήσετε μια διευκρίνηση για το προϊόν που πωλείται, και ναι μπορείτε να κάνετε την προσφορά σας. Σε πολύ συγκεκριμένες περιπτώσεις, επιτρέπεται δημόσια σύσταση (όταν πχ οι τιμή είναι υψηλότερη από ότι κάνει καινούριο) Και σε αυτές τις περιπτώσεις, 1-2 συστάσεις αρκούν, ποστάρουμε μόνο αν έχουμε να προσφέρουμε κάτι, αν απλα συμφωνούμε με τους προηγούμενους, πατάμε like

Σε όλες τις υπόλοιπες περιπτώσεις, κάνουμε report αν νομίζουμε ότι πρέπει ελέγξουν/επιληφθούν οι mods. Το spamming αγγελίας τιμωρείται δια ροπάλου.

Link to comment
Share on other sites

Η ορθογραφία σου να δεις τι πρόβλημα έχει... Αν δεν τα καταφέρνεις, βάλε έναν ορθογραφικό έλεγχο (φιλική συμβουλή)

τι να κάνω βρε moderator που το μυαλό μου ήταν στα κορίτσια και το έσκαγα από το σχόλιο,

τώρα στα 40 μου όλα είναι δύσκολα :( δεν με ενοχλεί πάντως η ορθογραφία μου γιατί αυτό που θέλω να πω το καταλαβαίνεις, αλλά αν έχεις κάποιο ορθογράφο που μπορεί να με βοήσεις πες μου για να μην μου την λέτε φιλικά και για αυτό ;)

το htc και 150ε να πέσει δεν με ενδιαφέρει μίας και όποιο το πάρει θα είναι με μισή καρδιά.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.