Jump to content



HTC HD2 FULL EXTRA!


N3M3SYS

Recommended Posts

Πωλείται το κινητό του τίτλου σε υπεράριστη κατάσταση, τόσο λειτουργική

όσο και αισθητική. Δεν έχει καν την παραμικρή αμυχή ή γρατσουνιά, σαν

καινούργιο με screen protector και θήκη από την αρχή που καλύπτει και

το "κοφτερό" άνοιγμα για το φακό. Ελάχιστα δουλεμένο και πάντα μεταφορά

μέσα σε τσάντα. Δίνεται με την πλήρη συσκευασία του και όλο το συνοδευτικό υλίκό του, με

εγγύηση έως 4/1/2012 και απόδειξη αγοράς και πολλά έξτρα. Πιο συγκεκριμένα:

Από τη συσκευασία:

  • Άθικτα τα ακουστικά
  • Άθικτη η δερμάτινη θήκη(pouch)
  • Άθικτη η 2Gb microSD κάρτα μνήμης
  • Φορτιστής και καλώδιο USB.

EXTRAS:

  • Docking station-charger που στηριζει το κινητό όρθιο και το φορτίζει παράλληλα με θέση φόρτισης για 2η μπαταρία, AC adaptor και καλώδιο USB.
  • Original HTC 2η μπαταρία που χρησιμοποιούνταν εναλλάξ με την άλλη.
  • Θήκη μαύρη από γυαλιστερό πλαστικό (δεν "κολλάει" στις τσέπες) και καλύπτει και το άνοιγμα στο φακό.
  • Θήκη λευκή από καουτσούκ εσωτερικά και αλουμίνιο εξωτερικά.
  • Κάρτα μνήμης 16Gb microSD HC SunDisk.
  • 3 συσκευασίες από γνήσια HTC screen protectors.
  • 2 συσκευασίες από "καθρέφτες" screen protectors.

Προκαλώ τον οποιοδήποτε αν μπορεί να βρει και το παραμικρλο ψεγάδι.

Το κινητό δεν έχει "πειραχτεί" ποτέ πέρα από κάποιες εφαρμογές που εγκαταστάθηκαν

και θα δοθεί με τις εργοστασιακές του ρυθμίσεις. Πολύ γρήγορο, κάνει τα πάντα!

Για να καταλάβετε έχει μόνο 32 ώρες εισερχόμενη χρήση και 7 ώρες και 20 λεπτα εξερχόμενη!

ΤΙΜΗ: 400 ΕΥΡΩ

Δεν ενδιαφέρομαι για ανταλαγές

Θα προτιμηθούν άτομα από Θεσσαλονίκη για άμμεση δοσοληψία.

Για αποστολή εκτός, κατάθεση πρώτα σε τρ. λογαριασμό με έξοδα παραλήπτη.

Ευχαριστώ.

IMG_4478.jpg

IMG_4472.jpg

IMG_4477.jpg

IMG_4482.jpg

IMG_4483.jpg

IMG_4473.jpg

IMG_4480.jpg

Link to comment
Share on other sites

Σορρυ που παρεμβαινω χωρις να ενδιαφερομαι για αγορα, απλα θελω να σε ενημερωσω οτι σε αυτη την τιμη βρισκεις samsung galaxy s2, iphone4 και με αρεκτα λιγοτερα το sensation και το desire HD. To HD2 παιζει γυρω στα 150-180€.

Τα εξτρα δεν τα πληρωνει ο αγοραστης, απλα βοηθουν εσενα να το πουλησεις σε σχεση με αλλους που το εχουν στην ιδια τιμη χωρις τα εξτρα.

Εχω το ιδιο κινητο και ειναι πραγματικα φοβερο.

Link to comment
Share on other sites

εχτές το είδα σε κατάστημα στην ρόδο με 16% φ.π.α στα 342ε καινούργιο και σε περίπτωση απολύτους μετρητής - 5% από την τιμή κάτω = 325 ευρώ καινούργιο..

εγώ με τα έξτρα δίνω 250ε :mobile1:

Link to comment
Share on other sites

εχτές το είδα σε κατάστημα στην ρόδο με 16% φ.π.α στα 342ε καινούργιο και σε περίπτωση απολύτους μετρητής - 5% από την τιμή κάτω = 325 ευρώ καινούργιο..

εγώ με τα έξτρα δίνω 250ε :mobile1:

Φίλε stilatos δεν έχω λόγο να μη σε πιστεψω, αλλα λυπάμαι δεν πρόκειται να το ρίξω τόσο σε καμία περίπτωση. Έχω ήδη πάρει άλλο κιν. οπότε κάθεται και δε βιάζομαι να το διώξω, όχι τουλάχιστον έτσι και όχι στην κατάσταση που βρίσκεται με τα εξτρα. Οπότε κάνεις ότι σε συμφέρει καλύτερα. Ευχαριστώ.

Υ.Γ: Αν θες στείλε και κανα λινκ από το κατάστημα που αναφέρεις η τηλ. για να έχουν όλοι πρόσβαση στην πληροφορία σου.

Το κινητό είναι και πάλι διαθέσιμο, και δέχομαι παζάρια σε λογικά πλαίσια πάντα.

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα. είναι ένα μαγαζί στην ρόδο δεν γνωρίζω αν είναι διαθέσιμο στο ιντερνετ. έτσι έκανα μια αναζήτηση στο ιντερνετ και στο πρώτο που βρήκα το έχει 379ε με φ.π.α 23% και για αποστολή στην ρόδο 352ε με 16% φ.π.α που ισχύει στην ρόδο. οπότε νομίζω η τιμή που σου έδωσα είναι οκ. τα εξτρα είναι δώρα για τον αγοραστή φίλε μου ;)

στην αγορά με την κρίση που επικρατεί σίγουρα οποίος ενδιαφέρεται θα βρει και αλλού φτηνότερα.

Link to comment
Share on other sites

Update στα 280Ε

ίσως και λιγο συζητήσιμη αλλά παρακατω ΔΕΝ παει.

Offtopic και εντελως φιλικα, ωαξε να δεις ποσο πωλούνται πραγματικα τα συγκεκριμενα τηλεφωνα μεταχειρισμενα. Καποτε ηταν top of the top αλλα πλεον ειναι ΠΟΛΥ ξεπερασμενα.

Παντα φιλικα,

Φιλιππος

Link to comment
Share on other sites

Επειδη το εχω αν του περασεις adroid το κινητο πεταει.Φιλε μου 280-300 πουλανε τωρα το desire hd τα hd2 παιζουν περιπου στα 200-220 τοσο σκεφτομαι και εγω να το δωσω.Δεν στο λεω για κακο απλα αν θελεις να το δωσεις πρεπει να πεσεις....

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.