Jump to content



Δυνατό πακέτο FM1...


dpolal

Recommended Posts

Πωλούνται τα κάτωθι:

Board: MSI A75MA-G55 (s FM1, DDR3, AMD A75) - Μητρικές - plaisio.gr

index.php?ct=news&action=file&id=1109

CPU: AMD A8 X4 3850 (s FM1, 2,9 GHz , 4 MB) - Επεξεργαστές - plaisio.gr

AMD_A8-3850_APU_Intro.jpg

Ram: Corsair 4GB DDR3-1333 Ram Kit (2 x 2GB, PC3 10666, 9-9-9-24, TW3X4G1333C9A) - Μνήμες - plaisio.gr

633969945965720000corsair-xms3.jpg&width=500&height=385

Πλήρη με κουτιά/παρελκόμενα και άψογα λειτουργικά.

Πακέτο στα 180 ευρώ

ΔΕΝ υπάρχει απόδειξη αγοράς, μου δόθηκαν τον Αύγουστο σφραγισμένα μεν αλλά χωρίς απόδειξη. :tomato:

Τελικά δεν θα τα κρατήσω και για αυτό τα δίνω σε τόσο καλή τιμή...

Link to comment
Share on other sites

Συγνώμη για το off topic.

Ισως τα 100 να ακουγονται λίγα όντως, όμως με τον επερχόμενο bulldozer η AMD μας δείχνει πως το socket του FM1 είναι obsolete μέσα σε λίγο χρόνο από την παραγωγή του. Ο Α8 δεν προσφέρει καμία συνταρακτική δυνατότητα OC και μηδενική επεκτασιμότητα. Σίγουρα το όλο πακέτο καινούριο (αμεταχείριστο και με εγγύηση) κάνει 200 ευρώ όμως στον κόσμο του i3 2100, i5 2500k και i7 2600k, τα 200 ευρώ πιστεύω ο καθένας μας θα τα έδινε κάπου που θα υπήρχε προοπτική.

Αν ο πωλητής δέχεται να σπάσει το πακέτο και κάποιος να δώσει κάτι παραπάνω από οτι προσφέρω εγώ σίγουρα θα είναι όλοι χαρούμενοι. Δεν προσπαθώ να μειώσω την αξία των πραγμάτων που πουλάει ο dpolal και συγνώμη αν δημιουργώ κακή εντύπωση. Θέλησα μόνο να καθαρίσω τον αέρα για την φαινομενικά (ή και αντικειμενικά για όποιον το μιλάει με ψυχρά νούμερα) χαμηλή τιμή που είμαι διατεθειμένος να δώσω.

Και πάλι συγνώμη για το OT και ελπίζω να μην επηρεάστηκε κάποιος αρνητικά με την καθαρά προσωπική μου γνώμη και προσφορά.

Link to comment
Share on other sites

Συγνώμη για το off topic.

Ισως τα 100 να ακουγονται λίγα όντως, όμως με τον επερχόμενο bulldozer η AMD μας δείχνει πως το socket του FM1 είναι obsolete μέσα σε λίγο χρόνο από την παραγωγή του. Ο Α8 δεν προσφέρει καμία συνταρακτική δυνατότητα OC και μηδενική επεκτασιμότητα. Σίγουρα το όλο πακέτο καινούριο (αμεταχείριστο και με εγγύηση) κάνει 200 ευρώ όμως στον κόσμο του i3 2100, i5 2500k και i7 2600k, τα 200 ευρώ πιστεύω ο καθένας μας θα τα έδινε κάπου που θα υπήρχε προοπτική.

Αν ο πωλητής δέχεται να σπάσει το πακέτο και κάποιος να δώσει κάτι παραπάνω από οτι προσφέρω εγώ σίγουρα θα είναι όλοι χαρούμενοι. Δεν προσπαθώ να μειώσω την αξία των πραγμάτων που πουλάει ο dpolal και συγνώμη αν δημιουργώ κακή εντύπωση. Θέλησα μόνο να καθαρίσω τον αέρα για την φαινομενικά (ή και αντικειμενικά για όποιον το μιλάει με ψυχρά νούμερα) χαμηλή τιμή που είμαι διατεθειμένος να δώσω.

Και πάλι συγνώμη για το OT και ελπίζω να μην επηρεάστηκε κάποιος αρνητικά με την καθαρά προσωπική μου γνώμη και προσφορά.

Tο πακέτο καινούργιο και με εγγύηση κάνει 242,89 με τιμές Πλαισίου, για αυτό το λόγο έβαλα τα links.

Για την προσφορά σου στα 100€, πολύ ευχαρίστως αλλά μόνο τον επεξεργαστή θα πάρεις... :)

Όσον αφορά τον ερχομό του bulldozer μάλλον κάπου έχεις μπερδευτεί λίγο, ξαναψάχτω καλύτερα. ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.