Jump to content



Πρόβλημα με την Έναρξη


Stefxkapa

Recommended Posts

Λόγω έλλειψης ανταπόκρισης και όσο καιρό είμαστε εναγωνίως σε αναμονή, ας ευθυμήσουμε λίγο...[ame=http://www.youtube.com/watch?v=kqnIiTY0_VI]Ελένη Τσαλιγοπούλου - Το πρόβλημα μου είσαι εσυ - YouTube[/ame]

Link to comment
Share on other sites

Μόνο εμένα μου φαίνεται πως υπάρχει πρόβλημα με την ανάλυση και ότι η εμφανίζεται η μισή taskbar;

Το screenshot είναι από το "εργαλείο αποκομμάτων" γι αυτό φαίνεται έτσι. Και μια που προβλέπω να πάει στον Καιάδα...[ame=http://www.youtube.com/watch?v=4ve0ULoXaUQ]eimai se katastasi ektaktou anaggis - YouTube[/ame]

Link to comment
Share on other sites

Μήπως το πρόβλημα σου είναι ότι δεν δείχνει τα προσφάτως χρησιμοποιημένα προγράμματα;;;

Φοβερό. Κάποιος το κατάλαβε. Τους άλλους τους έφαγαν τα τραγούδια και η γκρίνια.

Windows 7 Doesnt list recently used programs - Microsoft Answers

Recently Used Programs disappeared - CNET Windows XP Forums

Link to comment
Share on other sites

Φοβερό. Κάποιος το κατάλαβε. Τους άλλους τους έφαγαν τα τραγούδια και η γκρίνια.

Windows 7 Doesnt list recently used programs - Microsoft Answers

Recently Used Programs disappeared - CNET Windows XP Forums

Θα έλεγα να περιμένεις ν' απαντήσει πρώτα αυτός που έθεσε το πρόβλημα πριν φτάσεις σε εύκολο συμπέρασμα. Απ' ότι βλέπω εδώ και τόση ώρα δεν έχει εμφανισθεί ο Stefxkapa να μας εξηγήσει τι γίνεται. Η εικόνα που παραθέτει είναι απολύτως φυσιολογική και μπορεί να οφείλεται σε πολλούς λόγους. Για παράδειγμα, μπορεί να έχει απενεργοποιήσει ο ίδιος την λίστα πρόσφατα ανοιγμένων προγραμμάτων ή αρχείων από το μενού "Έναρξη". Αυτό βέβαια αν θέσουμε ως δεδομένο πως το πρόβλημα είναι εκεί. Αυτό το δεδομένο λοιπόν περιμένουμε τόσοι άνθρωποι για να δώσουμε λύση αλλά δεν μπαίνει στον κόπο να μας το αναλύσει ο Stefxkapa. Το να ευθυμήσουμε λίγο δεν νομίζω να θεωρείται υποτιμητικό και προσωπικά δεν είχα καμμία τέτοια πρόθεση.

Όσον αφορά τις λύσεις που προτείνεις, απ 'ότι βλέπω από το screenshot που παρέθεσε, υπάρχουν ήδη κάποια προγράμματα οπότε θεωρητικά δεν ισχύουν. Αλλά και πάλι, αν δεν μάθουμε ποιο είναι το πρόβλημα, είναι ουτοπικό να δίνουμε λύσεις. Οπότε, τις ειρωνικές παρατηρήσεις κράτα τις για τον εαυτό σου.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.