Jump to content



Εργονομικά...accessories για keyboard.


Shaman

Recommended Posts

Ρε συ ο Qtan απο 9/11 εφερε 20 κομάτια (5 brown, 5 reds , 5 blue kai 5 maura),εδώ το ινφο Dukcy shine second run confirmed stock και θα "βρει" και άλλα.

Εδώ το μαγαζί του φθηνότερο απο το ebay καθως και η διαθεσιμότητα σε shine

E-sports-Gaming-equipments : Mechanical keyboard >> Ducky

Εγώ λέω το εξης : κάνε ενα account sto geekHack και πήγαινε στο subforum και ρωτα, μενω ελλάδα, θέλω καφε η κόκκινα ,μπορείς να μου βρείς ένα. νομίζω θα καταφερει να σου βρει άσε που αυτός σου δινει με αγγλικα keycaps (όχι ταιβανέζικα).

kai pc home στείλε αλλά είτε απo qtan ειτε απο pc home δεν θα εχεις προβλημα με τελωνείο!

Link to comment
Share on other sites

Για το παρακάτω keybord ποιά είναι η γνώμη σας;

[ame=http://www.amazon.co.uk/gp/product/B005ZNR05A/ref=s9_wishx_gw_p147_d1_g147_i1?ie=UTF8&coliid=I3GW5UFRC5793G&colid=2AKO3EQI0O7V1&pf_rd_m=A3P5ROKL5A1OLE&pf_rd_s=center-2&pf_rd_r=1EZ950EGFYBMBCFXTNDW&pf_rd_t=101&pf_rd_p=467128533&pf_rd_i=468294]Corsair CH-900004-EU Vengeance K60 Performance FPS Mechanical Gaming Keyboard: Amazon.co.uk: Computers & Accessories[/ame]

Link to comment
Share on other sites

Ρε συ ο Qtan απο 9/11 εφερε 20 κομάτια (5 brown, 5 reds , 5 blue kai 5 maura),εδώ το ινφο Dukcy shine second run confirmed stock και θα "βρει" και άλλα.

Εδώ το μαγαζί του φθηνότερο απο το ebay καθως και η διαθεσιμότητα σε shine

E-sports-Gaming-equipments : Mechanical keyboard >> Ducky

Εγώ λέω το εξης : κάνε ενα account sto geekHack και πήγαινε στο subforum και ρωτα, μενω ελλάδα, θέλω καφε η κόκκινα ,μπορείς να μου βρείς ένα. νομίζω θα καταφερει να σου βρει άσε που αυτός σου δινει με αγγλικα keycaps (όχι ταιβανέζικα).

kai pc home στείλε αλλά είτε απo qtan ειτε απο pc home δεν θα εχεις προβλημα με τελωνείο!

Άλλα μου λέει στό eBay ("δεν έχω και δεν ξέρω πότε θα ξαναφέρω") κι άλλα μου λέει στο GeekHack ("θα βάλω κι άλλα στο site μου).

Προφανώς σπρώχνει το site του και δεν θέλει να τα βγάλει στο eBay.

Πάντως με το θέμα τελωνείου ανησυχώ με τον Qtan. Στο site του λέει ότι στέλνει συνήθως με DHL στην Ευρώπη (που σημαίνει full customs), εκτός από το "Europe Alternative" που, αν κατάλαβα καλά, το στέλνει μέσω Αγγλίας οπότε δεν έχεις φόβο.

Γενικότερα πάντως, πρέπει να φέρνει κομμάτια. Το θέμα είναι πως, μαζί με τα μεταφορικά, βγαίνει κανένα 35άρι ακριβότερος από PCHome (το οποίο btw, αν είδα καλά, έφερε stock σήμερα!!).

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.