Jump to content



Ποτε θα ερθουν επιτελους οι 939???


GoriLLakoS

Recommended Posts

πιστωτικη χρειαζετε στανταρ. τα μεταφορικα δεν ειναι και απαγορευτικα. αν πας στο site μπορεις να κανεις μια υποτηποδεις παραγγελια με αυτα που θες και να δεις ποσο θα βγουν τα μεταφορικα.(χωρης να τα παραγγειλης)

Link to comment
Share on other sites

ουτε αγγλια???οταν τα βρω ολα θα τα παραγγειλω...μην ανησυχεις θα στο πω μπας κ θες να παρεις κ εσυ τιποτα....αυτο δεν ηθελες να πεις???εεεε???σε επιασα....χε!χε!καμια ιδεα για 939 fx??????

Link to comment
Share on other sites

χεχε ακομα για fx δεν ειμαι. κοιτα εχουν 939cpu απλα δεν εχουν fx. αλλα δεν νομιζο να αργησουν απο το overclockers. πιστευο οπου νανε να σκασουν μητη(ε πως γραφετε το μητη το σκοτοσα και τη δεν εχω σκοτοσει να με πειτε ε? απορο δεν εχετε απηβδησει μαζι μου? δεν φταιο σορυ.)

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον εκανα μια σουμα για τα πραγματα που θα παραγγειλω απο overclockers.co.uk κ βγηκαν 1200λιρες(παρεπιπτοντος ποσο εχει η λιρα σημερα????)...κ μου εγραψε πως ειναι μεγαλο ποσο κ δεν δινουν τετοιες παραγγελειες κ μου ειπαν να συννενοηθω με email με αυτους.....εστειλα email κ ρωτησα αν εχουν τραπεζικο λογαριασμο για τα χρηματα(αμα δεν εχω καρτα κ η παραγγελια δεν ειναι καμια της πλακας δεν γινεται να τους το ζητησω αυτο????), κ ποτα θα ερθουν 939 FX53.....ολα αυτα το σαββατο κ ακομα να απαντησουν....:nothing:

Link to comment
Share on other sites

Tην ASUS ΑV8 την έχει φέρει το Πλαίσιο με 133 αν θυμάμαι καλά. Κοίτα μήπως σε συμφέρει η τιμή της από κει... Για τον FX53 δεν έχω ιδέα αλλά λογικά θα σου απαντήσουν από το overclockers...

1200£ μαζί με τη CPU σωστά...?

Link to comment
Share on other sites

μου απαντησαν επιτελους...μου ειπαν πως θα φερουν τον fx53 συντομα,αλλα δεν ξερουν για τιμη....κ οταν θα ερθει θα το εμφανισουν στο σαιτ τους....οποτε καθε μερα με το που μπαινω στο ιντερνετ κολλημενος στο οβερκλοκερς ειμαι......:D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.